MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Elektrisko transportlīdzekļu uzlādes vietas atklāšana Jelgavas novadā.

2014.gada 18.martā plkst. 11:00 SIA „Viesu Līči” kafejnīca „Zemnieka cienasts” (Staļģene, Jelgavas novads, karte: www.lici.lv) atklās elektromobiļa uzlādes vietu un atsevišķu uzlādes vietu elektriskajiem velosipēdiem. Uzlādes vieta būs pirmā Jelgavas novadā, kā arī Latvijā pirmā, ārpus apdzīvotajām vietām esošā, uzlādes vieta.

 Atklāšanā piedalīsies Jelgavas novada priekšsēdētājs Ziedonis Caune, SIA „Viesu Līči” valdes priekšsēdētājs Modris Jansons, kā arī biedrības „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” un „Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība” pārstāvji.

Uzlādes vietu pieslēgumu darbība tiks demonstrēta lādējot  Nissan un Volkswagen elektromobiļus, kā arī Blue Shock Bike elektriskos velosipēdus.

Informācija par uzlādes vietu latviešu un angļu valodā tiks ievietota nacionālajā uzlādes vietu kartē, kā arī starptautiskajos elektromobiļu navigācijas ierīču resursos.

Elektrisko transportlīdzekļu uzlādes vietas atklāšana notiks uzlādes pakalpojuma sadarbības tīkla darba grupas sanāksmes – semināra ietvaros. Seminārā tiks demonstrēts izmaksu efektīvas mazbudžeta uzlādes vietas iekārtojums, kā arī tiks sniegta informācija par uzlādes pakalpojuma juridiskajiem aspektiem un uzlādes pakalpojuma attīstības perspektīvu Latvijā un Eiropas Savienībā. Semināra pilnā dienas kārtība – pielikumā.

Darba grupas sanāksme – seminārs ir daļa no Eiropas Sociālā Fonda projekta (www.bimab.lv/projekti/zrea/), ko vada „Zemgales reģionālā enerģētikas aģentūra” un piedalās „Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrība”.

Informāciju sagatavoja:

Arnis Bergs,
Bezizmešu mobilitātes atbalsta biedrības
valdes priekšsēdētājs,

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *