MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

„Ghetto Games” pirmo reizi Ikšķilē

 

30.maijā pirmo reizi Ikšķilē notiks Latvijā lielākās ielu kultūras un jauniešu kustības „Ghetto Games” sporta spēles. Sacensību pirmajā daļā paredzēts kaut kas līdz šim nebijis – „Ghetto Games” Kids Ikšķiles novada skolu 1. – 6.klases skolēniem. Savukārt otrajā daļā notiks sacensības visiem sportot gribētājiem ielu basketbolā, minifutbolā, florbolā un ielu vingrošanā.

„Ghetto Games” Kids sāksies ar atklāšanu pie Ikšķiles vidusskolas plkst. 12.00 un turpināsies ar dažāda veida veiklības uzdevumiem. „Ghetto Games” Kids līdz šim nav norisinājušās nekur citur Latvijā un ir Ikšķiles pašvaldības iniciatīva.

No plkst. 18.00 Ikšķiles vidusskolas stadionā notiks „Ghetto Games” sacensības ielu basketbolā, minifutbolā, florbolā un ielu vingrošanā. Komandu reģistrācija pasākuma dienā no 17.00, reģistrēties iepriekš un atrast nolikumu iespējams mājaslapā www.ghettofamily.com.

No plkst. 22.00 Ikšķiles estrādē spēlēs DJ Roberts Ozoliņš. Ieeja bez maksas.

Ghetto šobrīd ir lielākā ielu kultūras un jauniešu kustība valstī. Zem Ghetto karoga tiek organizēti teju 70 pasākumi sezonā. Tūkstošiem jauniešu ir iespēja pozitīvā vidē regulāri sportot un veselīgi pavadīt laiku.

gg

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *