MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Digitālajā centrā apskatāma fotokursu dalībnieku izstāde

No 1. jūlija līdz 31. augustam Ventspils Digitālā centra 2. stāvā būs apskatāma apmācību hobijkursa “Fotografēšanas pamati” trešā izlaiduma dalībnieku darbu izstāde.

Nodarbības vadīja un savā pieredzē ar kursu dalībniekiem dalījās fotomāksliniece Jekaterina Karpova, kura pati ir piedalījusies dažādos fotoprojektos un izstādēs.

Divpadsmit nodarbību garumā kursanti apguva teorētiskās un praktiskās zināšanas fotografēšanā un fotomākslā: iepazinās ar fotokameras uzbūvi, fotografēšanas pamatprincipiem, dažādām tehnikām un žanriem, kā arī vizuālās kompozīcijas pamatiem.
Kursu dalībnieki ir pozitīvi novērtējuši kursu atmosfēru, praktiskajos darbos iegūtās iemaņas darbā ar fototehniku, tāpēc Ventspils Digitālais centrs Jekaterinas vadībā šādus fotokursus organizē jau trešo reizi.

Kursu dalībniece Aiga Kalna teic pateicības vārdus: “Pēc fotokursu apmeklēšanas pavisam noteikti esmu ieguvēja, jo ne tikai beidzot kārtīgi iepazinos ar savu fotokameru, bet arī ieguvu pamatzināšanas fotografēšanā. Lai arī reizēm laika šķita mazliet par maz, mājasdarbi ļāva pārbaudīt iegūtās zināšanas praktiski. Pozitīvā pasniedzēja Jekaterina vienmēr atrada uzmundrinošus vārdus un pamudināja paskatīties uz lietām, ko fotografēju, pavisam no cita, neierasta skatu punkta.”

Jekaterina ar prieku vēro savu audzēkņu ieinteresētību mācību procesā un ļauj viņiem eksperimentēt un izpaust savu radošo redzējumu fotogrāfijā. Kursu noslēgumā tapušas daudz skaistas bildes.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *