MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Būs skatāma izrāde „Inteliģentās meičas” un mūzikls „Dejas tumsā”

31. maijā ģimenes svētku „Lielmutis Fricis un Lielmute Marta” ietvaros koncertestrādē „Pūt Vējiņi” būs iespēja noskatīties izrādi „Inteliģentās meičas” un mūziklu „Dejas tumsā”.

Izrāde „Inteliģentās meičas” savus apmeklētājus gaidīs plkst.13.00. Izrādes režisore Marita Lūriņa Stelmakere izvēlējās Rutku Tēva komisko spēli, kurā atspoguļojas, ka visas latviešu zeltenes vēlas apprecēties. Pat tad, ja tā dēļ jākļūst neīsti smalkākam, neīsti gudrākām… Ar vienu vārdu sākot „inteļujancīgām”! Spēlē Liepājas bērnu un jaunatnes centra teātra studija „Karlsona bagāža”, režisore Marita Lūriņa Stelmakere, scenogrāfe Inga Auziņa. Mūzika – Brāļu Laivinieku dziesmu fragmenti.

Mūzikls „Dejas tumsā” savu pirmizrādi piedzīvos plkst. 15.00. Mūzikls ir skumjš stāsts par atkarību no narkotikām, mīlestību un bezatbildību, taču ar cerībām pilnu noslēgumu. Iestudējums neatbildēs uz jautājumiem – kā dzīvot pareizāk, kā izvēlēties savas dzīves kvalitāti, kā nesabojāt attiecības – taču noteikti liks padomāt par to, vai ir vērts ziedot savu dzīvi narkotiku atkarībai.

Galvenajās lomās – Sintija Pīrāga, Līga Grietēna, Toms Bokums, Klāss Brikmanis
Režisore – Irēna Karpa,
Režisora konsultants – Juris Ločmelis,
Komponists un sižeta autors – Ainars Karps,
Deju un kustību autori – Sergejs Veļikorodovs un Klāss Brikmanis
LBJC vokālā studija “Allegria”, vadītāja Irēna Karpa

Visas aktivitātes svētku ietvaros ir bezmaksas, izņemot piepūšamās atrakcijas.

Svētkus visai ģimenei rīko Liepājas Bērnu un jaunatnes centrs un Liepājas Kultūras pārvalde, atbalsta lieldraugi veikals K-rauta un tirdzniecības nams “Kurzeme”, kā arī konditoreja “Vīdners”, raidījums “Māmiņu klubs”, ūdens “Venden”, radošā grupa “Pilnai laimei”, bērnu preču veikali “Kid-bum” un “Pekausis”. Lielu paldies organizētāji saka māksliniecei Agatei Ķiģelei – Ābelei.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *