MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Balso par skaistāko „Burtnieku novada ainavu”

Novērtē fotokonkursā „Burtnieku novada ainavas” iesūtītās fotogrāfijas! Dodies uz kādu no Burtnieku novada interneta vietnēm – mājas lapu www.burtniekunovads.lv, lapu portālā Draugiem.lv vai lapu portālā Facebook.com – un nobalso par savu iecienītāko fotogrāfiju. Balsošana norisinās līdz 20. jūnijam. Par uzvarētājām tiks atzītas trīs fotogrāfijas, kas iegūs vislielāko balsu skaitu – pa vienai katrā interneta vietnē, bet starp balsotājiem tiks izlozētas trīs pārsteiguma balvas!

Aprīlī un maijā ikviens Burtnieku novada iedzīvotājs un novada viesis bija aicināts piedalīties fotokonkursā „Burtnieku novada ainavas”, iesūtot tagad vai agrāk uzņemtus fotoattēlus ar Burtnieku novada dabas objektiem un ainavām dažādos gadalaikos. Savu dalību konkursā pieteica 14 fotogrāfi ar kopskaitā 46 Burtnieku novada ainavām. Šie darbi nu tiek nodoti vērtēšanai.

Balsot par fotokonkursā iesūtītajām fotogrāfijām iespējams trīs dažādos veidos:
Burtnieku novada mājas lapā www.burtniekunovads.lv – aizpildot speciālu balsošanas anketu (http://ej.uz/fotokonkurss_balsosana);
Burtnieku novada lapā portālā Draugiem.lv (www.draugiem.lv/burtniekunovads/) – spiežot „Man patīk” pie attiecīgās fotogrāfijas foto galerijā;
Burtnieku novada lapā portālā Facebook.com (www.facebook.com/burtniekunovads/) – spiežot „Patīk” pie attiecīgās fotogrāfijas foto galerijā.

Katrā interneta vietnē balsotāju vidū tiks izlozēta viena pārsteiguma balva, tādēļ neaizmirsti kļūt par lapas sekotāju vai atstāt savu kontaktinformāciju. Fotokonkursa uzvarētāju un balsotāju apbalvošana notiks 28. jūnijā Burtnieku novada svētkos, kas šogad norisināsies Ēvelē.

2014-06-03-BN_Fotokonkurss_balsosana

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *