MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Augusta nogalē uzziedēs Kārsavas novada svētki

No 22. augusta līdz 30. augustam Kārsavas novadā notiks ikgadējie novada svētki, kuri pulcina iedzīvotājus un viesus kopīgā kultūras baudīšanā, sporta sacensībās un vietējo mājražotāju meistarojumu baudīšanā.

Novada svētki iesāksies ar sporta aktivitātēm, jau 22. augusta rītā Kārsavas pilsētas tenisa kortos notiks tenisa turnīrs un 25. augustā pludmales volejbola sacensības. 27. augustā jau iecienītais Nakts strītbols un 30. augustā minifutbola sacensības, kā arī būs iespējams pārbaudīt savus spēkus ielu vingrošanā, dambretē, šautriņu mešanā un šaušanā mērķī.

23. augustā plkst. 11:00 Malnavas maiznīcā “Dzīles” Bērtuļa dienas tirgus ar omulīgu atmosfēru un nesteidzīgām brīvdienu brokastīm ārpus mājām, kurā būs iespējams degustēt Latgales mājražotāju produkciju.

Kultūras programma sāksies ar Jauniešu dienu 28. augustā Salnavas brīvdabas atpūtas laukumā, kuru pieskandinās jauno talantu koncerts. Turpinājumā ballīte rokenrola ritmos, kurus nodrošinās grupa Breathe Today. Uz pasākuma vietu plkst. 19:00 dosies “Party Bus”, kurš apmeklētājus iesildīs vakara pasākumam.

Notikumiem piepildītākā diena būs 29. augustā, kur rīts sāksies ar pilsētas modināšanu un svēto Misi plkst. 10:00 par Kārsavas novada ļaudīm Malnavas Rožukroņa Dievmātes Romas Katoļu baznīcā. Plkst. 11:00 pie “Krosta estrādes” pulcēsies amatnieki un mājražotāji ar savu gardo un kvalitatīvo produkciju. Plkst. 12:00 “Krosta estrādē” jaundzimušo Kārsavas novada iedzīvotāju sveikšana un ārvalstu ciemiņu koncerts.

No plkst. 14:00 visi tiek aicināti piedalīties radošajās darbnīcās, kur būs iespējams pašu rokām radīt dažādas lietas, iemācīties gatavot smaržlellītes un iegūt skaistu ķermeņa rotājumu – zīmējumu ar hennu. Savukārt Valsts robežsardze apmeklētājiem piedāvās kinologu un dienesta suņu paraugdemonstrējumus.

Svētku vakara daļu atklās krāšņā „Salnaviešu parāde” pa Vienības ielu, kura sāksies plkst. 18:00 no Kārsavas dzelzceļa pārejas uz “Krosta estrādi”. Estrādē būs iespējams aplūkot un vērtēt ziedu paklājus, cienāties ar tēju un piedalīties atmiņu iemūžināšanā – foto sesijā. Plkst. 19:00 koncerts „Vērtības, kas nerūs”, kurā piedalīsies Salnavas KN amatierkolektīvi un ārvalstu ciemiņi.

Plkst. 21.00 Večerinka ar tautas muzikantiem, muzicēs kapelas „Sābri”, „Danču muzikanti” un lietuviešu kapela no Zipļiem. Plkst. 23.00 svētku salūts un zaļumballe, kurā spēlēs “Dvinskas muzikanti” ar Juri Ostrovski un VIA ”p.s. SALA”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *