MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ar pilsētas svētkiem „Liepu ziedēšanas laikā” Valdemārpilī atklās rekonstruēto tranzīta ielu

19. jūlijā, Valdemārpils pilsēta svinēs svētkus visas dienas garumā. Programma pieskaņota dažādām gaumēm, bet viens no svētku centrālajiem notikumiem būs atjaunotās tranzīta ielas atklāšana.

Jau no plkst.11.00,Valdemārpils pludmalē, sāksies dažādas sportiskas aktivitātes. Tās papildinās interesantas atrakcijas bērniem, īpaši deju priekšnesumi un muzikāli uzvedumi, teatrāli skeči, zumbas meistarklases, anekdošu turnīrs, karaoke dziedāšana un dažādas meistardarbnīcas. Vakarā ar koncertprogrammu visus priecēs „Rīgas Zelta koris”, bet balli spēlēs Atis Ieviņš un grupa „Rock Brother”.

Svētku galvenais notikums būs Lielās ielas un centrālā apļa atklāšana, kur notika vērienīgi rekonstrukcijas darbi. Turpmāk iedzīvotājus priecēs ne tikai sakārtota apkārtne, bet arī buru kuģis pilsētas centrā.

Projektā „Pilsētas tranzīta ielas rekonstrukcija” rekonstruēta pilsētas tranzīta iela 1,1 kilometra garumā, ieguldot aptuveni 1,5 miljonus eiro. Pilnībā atjaunots ielu segums Lielā un Talsu ielā, gājēju ietves un uzstādītas gājēju barjeras ar krāsojumu košā krāsā, veikta lietus ūdens kanalizācijas tīklu rekonstrukcija, pārvietotas un labiekārtotas sabiedriskā transporta pieturvietas – uzstādīti paviljoni, soliņi un atkritumu urnas. Tāpat visā tranzīta ielas garumā veikta apgaismojuma tīklu rekonstrukcija, uzstādot 48 gaismekļus. Projekta realizēšanas teritorijā sastādīti koki, atjaunots zālājs un asfaltēšanas darbos izmantots asfalta tips, kas samazina automašīnu riepu radīto troksni.

Valdemārpils pilsētas svētku laikā būs ierobežota satiksme – no plkst.12.00 līdz 15.30, tiks slēgta Lielā iela un būs liegtas izbraukšanas iespējas no pieguļošajām – Celtnieku, Jaunās un Skolas ielām.  Savukārt no plkst.12.30 līdz 13.00, autobusu satiksme tiks novirzīta pa Ambrakas ielu, pārējiem autovadītājiem apbraucamie ceļi tiks norādīti ar atbilstošām ceļa zīmēm.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *