MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Apbalvoti Burtnieku novada skolu laureāti

30. maijā Burtnieku pagasta kultūras centrā notika „Burtnieku novada skolu laureāts 2014”. Tā laikā tika sveikti bērni un jaunieši, kuri aizvadītajā mācību gadā uzrādījuši labus mācību rezultātus, pabeidzot to ar vidējo atzīmi vismaz 8,00 balles, kā arī tie, kuri veiksmīgi startējuši dažāda mēroga mācību olimpiādēs un konkursos.

„Skolu laureāts” ir svētki gan skolai, gan ģimenei. Šis ir jau ceturtais gads, kad Burtnieku novada pašvaldība aicina kopā skolēnus, viņu vecākus un skolotājus, lai pateiktos par mācību gadā paveikto darbu un nozīmīgo ieguldījumu novada izaugsmē. „Bērni ir mūsu novada nākotne un mums katram ir jādod sava artava, lai viņus atbalstītu, jo te aug veiksmīgi uzņēmēji, grāmatveži, skolotāji – nākamie novada veidotāji,” uzrunā klātesošajiem teic Burtnieku novada pašvaldības domes priekšsēdētāja vietniece Aleksandra Ločmele.

Pavisam godināti tika 54 Burtnieku novada skolu audzēkņi, vairāki no viņiem gan olimpiāžu, gan skolas laureāti. Augstākais sasniegums – 2. vieta valstī – mājsaimniecības un tehnoloģiju olimpiādē, ko sasniedzis Dāvis Raimonds Rasups no Burtnieku Ausekļa vidusskolas.

Skolēni tika sveikti ar piemiņas veltēm un naudas balvām. Sarīkojumu atraktīvi vadīja ģimene no Burtnieku novada – mamma Līga Kjaspere ar meitu Alisi un dēlu Dāvidu, bet ar muzikālu priekšnesumu sveica un dejā iekustināja grupa „Rollmans band” no Cēsīm.

Pateicības par augstiem sasniegumiem mācību darbā saņēmuši arī skolēni, kuri dzīvo Burtnieku novadā, bet izglītību iegūst skolās ārpus novada. Visvairāk tādu audzēkņu ir Valmieras skolās – kopskaitā 80, Valmieras Viestura vidusskolā vien 54 audzēkņi. Tāpat Burtnieku novads pateicās skolēniem, kuri mācās Rīgā, Trikātā, Mazsalacā un Raunā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *