MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aicina pieteikties tirgotājus Jūras svētkiem Liepājā

Piejūras pilsētu un apdzīvoto vietu vasara nav iedomājama bez jūras godināšanas, tāpēc arī šogad Liepājā, 12. jūlijā pilsētnieki un pilsētas viesi ir aicināti svinēt Jūras svētkus Liepājas promenādē. Svētkos uzstāsies ģitāristu virtuozi, mūzikālās apvienības un ansambļi. Būs arī amatnieku tirgus un dažādas netradicionālas sportiskas aktivitātes.

Šogad Jūras svētku neatņemama sastāvdaļa būs amatnieku un mājražotāju tirgus. Tādēļ, aicinām pieteikt savu dalību tirgum mājražotājus, kuri ikvienam Jūras svētku apmeklētājam vēlas piedāvāt dažādus pašu ceptus, žāvētus, audzētus un raudzētus gardumus, kā arī amatnieki ar pašu radītiem izstrādājumiem. Tirgus 12. jūlijā notiks no plkst. 12.00 līdz 18.00. Savu dalību Jūras svētkos aicinām pieteikt līdz 20. jūnijam uz e-pastu: elita.medne@dome.liepaja.lv. Pieteikuma anketa pieejama www.liepajaskultura.lv sadaļā „Jūras svētki”,

Jūras svētki kļuvuši jau par tradicionāliem Baltijas valstīs svinētiem svētkiem, kas tiek atzīmēti jūlija otrajā nedēļā. Kā jau ierasts, 12. jūlijā plkst.11:00 notiks piemiņas brīdis pie pieminekļa bojā gājušajiem jūrniekiem. Šī gada svētku ietvaros Liepājā pirmo reizi notiks Vislatvijas ģitāristu svētki ar ģitāristu gājienu un kopīgu saspēli ar Ivo Fominu. Ģitāristi rādīs savus saniegumu uz galvenās un akustiskās skatuves. Svētku ietvaros norisināsies mākslas plenērs “Liepājas Marīna 2014”.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *