MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aicina pieteikt dalību Vislatvijas ģitāristu svētkiem Liepājā

Šogad Jūras svētkus svinēsim klausoties ģitāras skaņās, Liepājā Jūras svētku ietvaros notiks Vislatvijas ģitāristu svētki. Aicinām pieteikties ģitāristu ansambļus, grupas vai solo māksliniekus dalībai šajos svētkos.

Pasākuma mērķis ir pulcināt vismaz 250 ģitāristu vienuviet no visas Latvijas, parādīt sev un citiem, cik dažāds var būt šī instrumenta skanējums, kā arī sastapt cilvēkus ar kopīgām interesēm un dalīties pieredzē un padomos. Dienas vidū notiks ģitāristu gājiens no Slavas alejas uz Liepājas promenādi. Liepājas promenādē visi ģitāristi vienuviet izpildīs vienotu repertuāru kopā ar Ivo Fominu. Būs iespēja sevi parādīt gan uz lielās, gan akustiskās skatuves. Ikviens ģitārists, grupa, ansamblis var pieteikt savu dalību šajos svētkos līdz 20.jūnijam, sūtot pieteikumu Liepājas POP/ROK skolas vadītājām Gintam Purgailim uz e-pastu liepajasprs@gmail.com. Pieteikuma anketu atradīsiet www.liepajaskultura.lv sadaļā Jūras svētki.

Jūras svētki Liepāja katru gadu pulcina ievērojamu skaitu apmeklētāju. Pastāvot līdzās festivālam „Summer Sound 2014” Jūras svētki piedāvā nedaudz tradicionālākas, bet ne mazāk interesantas izklaides, kas ir piemērotas visiem vecumiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *