MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aicina pieteikties ekskursijai „Šaursliežu dzelzceļa stāsts Valmierā”

21. februārī, atzīmējot Starptautisko gidu dienu, Valmieras Tūrisma informācijas centrs aicina valmieriešus un pilsētas viesus doties vakara ekskursijā un iepazīt Valmieras šaursliežu dzelzceļa stāstu. Ekskursijas sākums plkst. 18:30 pie vecās Jāņparka stacijas ēkas.

Ekskursijas laikā tās dalībniekiem būs iespēja uzzināt ne tikai par kādreizējo šaursliežu dzelzceļa nozīmību Valmierā, bet arī ieklausīties gides Inetas Amoliņas stāstījumā par Jāņa Cimzes skolotāju semināru, Valmieras draudzes skolu, Mākslas skolu un Putriņu leju. Tāpat arī klausītāji dzirdēs aizraujošus stāstus par šaursliežu dzelzceļa dzelzs tiltu, Gauju kā Valmieras centrālo ielu, līdz visbeidzot maršruts tiks noslēgts pie Ģīmes dzirnavām. Ekskursijas noslēgums plānots ap pulksten 20:00.

Dalībnieku skaits ekskursijā ir ierobežots, tāpēc interesentus aicinām pieteikties ekskursijai Valmieras Tūrisma informācijas centrā, pieteikumu sūtot uz e-pastu tic@valmiera.lv vai zvanot pa tālruni 64207177. Dalība ekskursijā ir bez maksas.

Starptautiskā tūristu gidu diena tiek atzīmēta kopš 1980.gada 21.februāra. Tās mērķis ir popularizēt tūrisma gidu profesiju, iepazīstināt iedzīvotājus un viesus ar kultūrvēsturiskiem objektiem un notikumiem, kā arī raisīt iedzīvotājos interesi par neparastiem maršrutiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *