MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 7    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S
mid_46992

Tērvetē sezonu noslēgs ar pasākumu “Pasakas midzināšana”

mid_46992

Vēl pēdējo reizi šogad, 14.oktobrī, Latvijas valsts mežu dabas parkā Tērvetē priežu silā varēs sastapt un atrakciju laukuma brīvdabas estrādē skatīt visus brīnumainā meža pasaku tēlus – Sila raganiņu, čaklo Rūķu saimi, princesi Zeltīti, Sīkstuļa būdas saimniekus un citus noslēpumainā priežu sila iemītniekus pasākumā “Pasakas midzināšana”.

Plkst. 13 atrakciju laukuma brīvdabas estrādē paredzēts muzikāls koncertuzvedumus “Lutauša pasaka mežam” – dejas un teātra spēli, kur atklājas stāsts par Lutauša dzimšanas dienas svinībām, kas ilgušas divus mēnešus.

Savukārt no plkst. 12 – 17 dabas parkā varēs sastapt pasaku tēlus. Visi aicināti apciemot arī Pasaku mežu un rosīgo Rūķu sētu, kā arī meža izziņas bagāto rūķu pilsētu Čiekuri.

Čiekurē no pulksten 12 līdz 17 apmeklētāji aicināti ieklausīties Meža vīra stāstos, bet iepazīt Vēja mātes garaiņu pasakas – no pulksten 13 līdz 16, savukārt burbuļu lidināšana notiks no pulksten 14 līdz 15 . Rūķu sētā varēs iegūt jaunas prasmes rudens rotu darbnīcā no pulksten 12 līdz 17. Izdarīgā rūķu saime un amatnieki palīdzēšot radīt rudens iedvesmotu skaistumu – savu īpašo rotu.

Ieeja pasākumā ar dabas parka biļetēm.

Tāpat arī rudenī iespējams apmeklēt Tērvetes tauriņus. Tauriņu māja atvērta no pulksten 10 līdz 18. Tajā var baudīt tropu tauriņu košo spārnu vēdas, iepazīstiet baseina iemītniekus un skaņos tropu mājas dziedoņus. Vēl tikai divas nedēļas atlikušas, un 22. oktobrī “Tērvetes tauriņi” slēgs durvis līdz nākamajai sezonai. Jāpiebilst, ka arī par Tropu mājas apmeklējumu jānorēķinās atsevišķi.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *