MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Tērvetē īpaši suminās pirmklasniekus

What-to-do-if-child-refuses-school_Prachi_Google-e1433154453588

Jau rīt, 1.septembrī, kad skolēniem sāksies jaunais mācību gads, Tērvetē īpaši parūpēsies par pašiem mazākajiem, par pirmklasniekiem, pavadot tos uz piedzīvojumu un zināšanu ceļa.

Jau tradicionāli 1.septembrī Latvijas valsts mežu (LVM) dabas parks Tērvetē un parka sadarbības partneri suminās pirmklasniekus, sarūpējot dažādus pārsteigumus.

Katras pirmklasnieks saņems īpašu kaklarotu, kas atvērs durvis piedzīvojumam pasaku mežā. Tāpat mazie skolēni tiks pie brīvbiļetes dabas parka un koka skatu torņa apmeklējumam un vienas pieturas braucienu ar Pasaku bānīti.

Ar košām un aizraujošām sajūtām pirmklasniekus sagaidīs arī Tērvetes tauriņu tropu māja, kā arī dabas parkā Tērvetē izvietotajās trīs kafejnīcās „Mammadaba”, „Rūķu bodīte” un „Lutauša galds” mazie skolēni tiks sveikti ar garšīgiem brīnumiem.

Drosmīgākos pirmklasniekus pārbaudīt savus spēkus aicinās Laimīgās zemes gaisa takas, dāvājot brīvbiļeti parka īpašajiem viesiem mazajā virvju un koka konstrukciju takā.

Latvijas valsts mežu dabas parks Tērvetē ir ģimenei ar bērniem draudzīgākā vieta, piedāvājot izziņas un aktīvās atpūtas iespējas dabā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *