MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Zilākalnā notiks pasākums “Vidzemes suns 2015”

Sestdien, 18. aprīlī, Kocēnu novada Zilākalna pagastā jau ceturto reizi notiks sporta svētki suņu saimniekiem un suņiem „Vidzemes suns 2015″. Pasākums notiks pagājušajā gadā izveidotajā suņu pastaigu un adžiliti treniņu laukumā, kas ir viens no retajiem šāda tipa laukumiem Latvijā.

Programmā: no plkst. 11.00 reģistrācija (pie reģistrācijas obligāta prasība veterinārās pases uzrādīšana), plkst. 11.30 suņiem kopā ar saimniekiem notiks orientēšanās sacensības, pēc kurām plkst. 12.30 sekos apbalvošana un mielošanās ar gardu un spēcinošu zupu, jo pēc tam sāksies dažādas stafetes un sacensības.

No plkst. 13.00 līdz plkst. 17.00 norisināsies sacensības vairākās disciplīnās – gan iesācējiem, gan dalībniekiem ar pieredzi, kā arī paklausības rallijs. Paralēli norisināsies arī interesanti konkursi, jautrības stafetes, šķēršļu pārvarēšanas sacensības un gardēžu konkurss. Bērniem paredzēts izklaides pasākums ar nosaukumu “Sveiks! Tas esmu es, tavs četrkājainais draugs”, sniedzot iespēju iepazīt suni tuvāk, sadraudzēties un arī parotaļāties.

Plkst. 17.00 notiks rezultātu apkopošana un apbalvošana vairākās nominācijās.

Pasākumā aicināti piedalīties gan šķirnes, gan bezšķirnes suņi – tituliem, izmēram un vecumam nav nozīmes. Suņu saimnieki aicināti ģērbties sportiskā apģērbā atbilstoši laika apstākļiem.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *