MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Venstpilī koncertēs “Modern Earl” no ASV

6. jūnijā plkst. 19:00 Ventspilī, teātra namā “Jūras vārti” ar vienīgo koncertu Latvijā viesosies kantrī rokgrupa “Modern Earl” no Amerikas Savienotajām Valstīm.

Lai arī mūziķiem tā būs vienīgā uzstāšanās Latvijā, tā būs arī atgriešanās – “Modern Earl” iepriekš divreiz ir uzstājušies Bauskas Kantrīmūzikas festivālā (2012. un 2013. gadā). Kā apgalvo grupas koncertus pieredzējušie, ir grūti mūsdienu kantrī rokmūzikas žanrā atrast līdzvērtīgu kolektīvu – tikpat enerģisku, savstarpēji saderīgu un talantīgu. Gan repertuārā ietvertās oriģinālkompozīcijas, gan rokmūzikas un kantrīmūzikas klasikas interpretācija veido “Modern Earl” neatkārtojamo rokrakstu uz skatuves un ierakstos. Iespējams, grupa ir arī viena no strādīgākajām – neskaitāmas uzstāšanās festivālos visā Eiropā, kā arī klubos no Berlīnes līdz pat Barselonai un atpakaļ (pa ceļam arī Ventspilī ) ļāvušas nesen mūziķiem nosvinēt savu 500. koncertu kopš “Modern Earl” dibināšanas 2007. gadā.

Šo gadu laikā mūziķi dalījuši skatuvi ar tādiem pazīstamiem māksliniekiem kā “LeAnne Rimes”, 80. gadu supergrupu “Asia”, Ventspilī pirms pāris gadiem pabijušo itāļu mūziķi “Zucchero”, Polu Jangu (Paul Young) un citiem. “Led Zeppelin”, “Oasis”, “The Allman Brothers” un pat “The Smiths” un “The Sex Pistols” ir muzikālās ietekmes, kas veidojušas “Modern Earl” rokrakstu, kurā salasāmas gan “bāra krēslu” balādes par ārlaulības sakariem, gan stāsti par dulliem piedzīvojumiem, nemitīgi esot ceļā.

Viens no Bauskas Kantrīmūzikas festivāla organizatoriem Uldis Ozoliņš pirms diviem gadiem Latvijas Radio 2 ēterā sava raidījuma ietvaros izvērsa klausītāju balsojumu. Proti, viņš aicināja publiku balsot par grupām, kuras tā vēlētos redzēt un dzirdēt Bauskā atkārtoti. “Modern Earl” bija starp biežāk minētajām, tāpēc 2013. gadā tā atgriezās. “Toreiz bija paredzēts, ka mūziķi spēlēs 75 minūtes, bet viņiem izdevās publikas uzmanību noturēt divas stundas,” grupas pirmo viesošanos Latvijā atceras U. Ozoliņš.

Biļetes uz “Modern Earl” koncertu pārdošanā nonāks 9. aprīļa plkst. 12:00.Tās būs nopērkamas t/n “Jūras vārti” un visās “Biļešu Serviss” kasēs kā arī internetā – www.bilesuserviss.lv. Pirmās 50 biļetes stāvvietās nopērkamas par īpašu cenu – € 6.00, sēdvietās – € 11,00. Teātra nama „Jūras vārti” DRAUGA KARTES īpašniekiem atlaide 10%. Tuvojoties koncertam biļetes kļūs dārgākas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *