MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ugāles veikali vēsturiskajās liecībās

26. janvārī plkst. 14:00 Ugāles bibliotēkas izstāžu zālē atklās izstādi “Ugāles patērētāju biedrības un dzelzceļa veikali vēsturiskajās liecībās: avīzes, grāmatās un fotogrāfijās”.

Šajā dienā uz tikšanos aicināts ikviens interesents, bet īpaši – bijušie patērētāju biedrības un dzelzceļa veikalu darbinieki, lai atcerētos, kā veicies, strādājot šajos tirdzniecības uzņēmumos.

Šī ir jau trešā reize, kad Ugāles pagasta bibliotēkas darbinieki apkopojuši plašu informāciju, tā papildinot grāmatu krātuves novadpētniecības materiālu klāstu. Pirms diviem gadiem, Dzintras Smoļenskas aicinātas, bibliotekāres apzināja Ugāles dzelzceļa stacijas vēsturi, pērn stāstīja par Ugāles pastu, nu – veikalu kārta.

Ugāles bibliotēkas vadītāja Inese Rumpa uzslavē savas kolēģes un pārējos ugālniekus, kuri iesaistījās izstādes “Ugāles patērētāju biedrības un dzelzceļa veikali vēsturiskajās liecībās: avīzes, grāmatās un fotogrāfijās” veidošanā, īpašu paldies sakot novadpētniecei Laimdotai Junkarai un fotogrāfam Aleksandram Hmeļņickim, kuri uzrunāja pagasta iedzīvotāju, iegūstot vērtīgus materiālus.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *