MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ugāles baznīcā uzstāsies izcili mūziķi

12. jūlijā plkst. 18:00 Ugāles evaņģēliski luteriskajā baznīcā muzicēs izcils mākslinieku ansamblis: dzidrā soprāna īpašniece Martina Dēringa (Vācija), ērģelnieks Aivars Kalējs un jaunā vijolniece Elīna Bukša.

Aivars Kalējs un Martina Dēringa, atgādina mācītājs Jānis Kalniņš, ir labi pazīstami mūzikas mīļotājiem, jo ne vienu reizi vien uzstājušies Zlēku un Ugāles baznīcā, kā arī teātra namā “Jūras vārti” Ventspilī.

Koncertā dziedātājai un ērģelniekam pievienosies viena no spilgtākajām latviešu jaunās paaudzes vijolniecēm Elīna Bukša, kura apgūst vijoļspēli kopš piecu gadu vecuma, viņas pedagogs bija Ojārs Kalniņš, kura vadībā Elīna absolvēja Jūrmalas Mūzikas vidusskolu. Tagad vijolniece studē Beļģijā karalienes Elizabetes mūzikas kapelā pie profesora Ogistēna Dimē. Elīnas kontā ir spožas uzstāšanās ar daudziem izciliem Latvijas mūziķiem un orķestriem, tostarp Vestardu Šimku, Inesi Galanti, Aivaru Kalēju, Liepājas Simfonisko un Latvijas Nacionālo simfonisko orķestri. Elīna ir iekarojusi daudzu klausītāju sirdis izcilās ārvalstu koncertzālēs un bijusi “Lielās mūzikas balvas 2012” laureāte.

Ugāles baznīcā vijolniece, dziedātāja un ērģelnieks izpildīs Rietumeiropas klasikas darbus. Koncertu atbalsta Ventspils novada pašvaldība.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *