MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Saulkrastos koncerts “Pāri robežām..”

15.februārī 18.00 kultūras namā “Zvejniekciems” vokālās grupas “Latvian Voices” koncerts “Pāri robežām..” . Biļetes par draudzīgu cenu – 7,11 EUR (5 Ls) vēl līdz svētdienas vakaram (20.00) iespējams iegādāties  k/n “Zvejniekciems” un Saulkrastu sporta centrā pie administratoriem.

Latvian Voices piedāvā klausītājiem krāsainu muzikālo a cappella buķeti. Gan latviešu tautas dziesmas vēl nedzirdētos aranžējumos, gan oriģināldziesmas ar latviešu tautas mūzikas ietekmi, gan arī mūziku, kas aizved klausītājus pāri robežām uz tālo Ameriku, Āfriku, Spāniju un citām valstīm. Visa koncertprogramma veidota a cappella stilā, izmantojot tikai un vienīgi cilvēka balsi, kā īpašāko no instrumentiem. Blakus gan latviešu, gan dažādu tautu mūzikai Latvian Voices izpilda arī savus mīļākos populārās mūzikas “hitus”, kas aranžēti speciāli meiteņu balsīm. Koncerta muzikālo priekšnesumu paspilgtina horeogrāfiski elementi, kā arī jautras sarunas ar publiku.

Ieejas maksa 7,11 EUR, no 10.februāra 9,96 EUR.

Uzmanību! Informējam, ka, saskaņā ar vietnes  www.1188.lv datiem, posmā Pabaži (Saulkrasti) – Zvejniekciems kursēs maršruta autobuss, kas 16.25 izbrauc no Rīgas SAO un 17.43 pienāk Zvejniekciema autobusu pieturā. Savukārt pēc koncerta posmā Zvejniekciems – Saulkrasti – Pabaži kursēs maršruta Ainaži – Rīga autobuss, kas atiet no Zvejniekciema pieturas 19.33 vai arī maršruta Kursīši – Saulkrasti autobuss 20.28 no pieturas Zvejniekciems.

Iepriekšējais raksts:
Nākošais raksts:

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *