MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Piektdien Rātslaukumā gaidāma aizraujoša kino nakts

Piektdien, 21. augustā, Ventspils parkos un laukumos notiks pasākumu cikls „Piektdienas pastaiga „Iznāc vakara gaismā””, kura ietvaros notiks arī tradicionālā Kinonakts.

Plkst. 22.30 uz lielā ekrāna varēs vērot 2014. gada animācijas filmu pieaugušajiem „Akmeņi manās kabatās”. Tas ir patiesos notikumos balstīts fantastisks stāsts par piecām filmas režisores Signes Baumanes dzimtas sievietēm, Signi pašu ieskaitot, viņu cīņu ar dzīves pārbaudījumiem, depresiju un neprātu. Šai skaudrajā un tajā pašā laikā humora pilnajā filmā Latvijas vēstures peripetijas savijas ar personīgiem pārdzīvojumiem un stāstiem par ģimenes noslēpumiem, mīlestību un laulību.

Plkst. 24.00 Rātslaukumā sāksies dokumentālās filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” demonstrēšana. Režisora Arvīda Krieva 2014. gadā veidotajā filmā ir apkopoti spilgtākie fragmenti no koncertierakstiem, intervijām un aizraujošākajiem brīžiem pāragri aizsaulē aizgājušā mūziķa Mārtiņa Freimaņa dzīvē. Līdzās spožajai dzīves pusei atklājas arī skaudrums, kas īpaši saistās ar mūziķa bērnības laiku un attiecībām ar vecākiem.

Ieeja Kinonaktī ir bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *