MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Pērkam.lv – iespēja ātri un izdevīgi pārdot lauksaimniecības zemi

Lauksaimniecības zeme ir viens no vērtīgākajiem resursiem, kurā ieguldīt līdzekļus, jo to var izmantot dažādiem nolūkiem, tai skaitā gūt peļņu. Kaut arī savas lauksaimniecības zemes priekšrocības ir acīmredzamas, Pērkam.lv projektu direktors Andris Bērziņš norāda, ka tik liels pieprasījums pēc tā iegādes nemaz nav. Tāpēc vairums izvēlas Pērkam.lv, kas sniedz garantiju par ātru un izdevīgu darījumu.

“Lauksaimniecības zemes piedāvājumi ir vairāki, taču to notirgot pašiem nākamajam īpašniekam, kā rādās, ir diezgan sarežģīti, jo ne visi ir gatavi pirkt zemi, kas atrodas, piemēram, Latgalē. Svārstīgais pieprasījums ir viens no iemesliem, kāpēc klienti izvēlas lauksaimniecības zemi pārdot tieši Pērkam.lv. Šajā gadījumā nav ilgi jāgaida uz sekmīgu darījumu,” norāda Bērziņš.

Pērkam.lv ir ātrākais risinājums, ja vēlaties pārdot savu nekustamo īpašumu nekavējoties un bez liekām izmaksām un laika tērēšanas. Pērkam.lv piedāvā ātru un ērtu servisu, kas pērk dzīvokļus, mājas, zemi un mežus, piedāvājot tūlītēju samaksu. Šis serviss ir lieliska iespēja, ja nevēlies ilgi gaidīt uz pircējiem vai maksāt starpniecības procentus mākleriem.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiek realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Plašāka informācija un pieteikuma forma šeit: https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *