MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Pēc divu gadu pauzes atgriežas festivāls “Summer Sound”

Pēc divu gadu pārtraukuma šovasar atgriezīsies festivāls “Summer Sound”. Tā norise iecerēta 29. un 30. jūlijā Liepājas pludmalē, informēja organizatori.

“Mums ir milzīgs prieks, ka beidzot ir iespēja turpināt darbu pie festivāla organizēšanas. Jau 2019. gadā lepojāmies ar Baltijas lielākā pludmales festivāla titulu, sasniedzot pasākuma vēsturē kuplāko apmeklētāju skaitu. Mēs turpinām strādāt un ticam, ka arī šogad mums visiem izdosies izbaudīt atkalredzēšanās prieku un mūsu viesiem – savu trakāko šīs vasaras piedzīvojumu,” komentēja festivāla “Summer Sound” organizators Uldis Pabērzis.

“Summer Sound” 2019. gadā norisinājās devīto reizi un pulcēja rekordlielu apmeklētāju skaitu – abās dienās festivālu apmeklēja 32 tūkstoši cilvēku.

Festivālā jau iepriekš izziņota tāda Latvijas mākslinieku plejāde kā ”Musiqq”, Gacho, “Jumprava”, “Dagamba”, “Astro’n’out”, “Singapūras satīns”, “Kreisais krasts”, “Pienvedēja piedzīvojumi”, Ralfs Eilands, “Rīgas modes” un citi. Drīzumā mākslinieku saraksts tiks papildināts gan ar vairākiem ārzemju, gan pašmāju mūziķiem un grupām. Desmitais festivāls “Summer Sound” Liepājā norisināsies jūlija izskaņā – 29. un 30. jūlijā.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *