MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Pārventas svētkos – populāri mūziķi un vasarīgas aktivitātes

23. maijā Ventspilī notiks tradicionālie Pārventas svētki. Galvenā svētku norises vieta – bērnu parks „Fantāzija”, aizraujoši pasākumi notiks arī Pārventas bibliotēkā un Pārventas sporta centra laukumā.

Pārventas svētki tiks atklāti plkst. 12 Ventspils 3. vidusskolas pagalmā ar svētku gājienu, kurā piedalīsies Ventspils 3. un 5. vidusskolas audzēkņi un pedagogi, Pārventas bibliotēkas darbinieki, Ventspils pirmsskolu mācību iestāžu audzēkņi ar saviem vecākiem un pašvaldības iestādes. Svētku gājienu kuplinās pūtēju orķestris „Auseklītis” no Rīgas un pūtēju orķestris „Ventspils”.

Svētku koncertā „Visskaistākās dziesmas Tev…” uz bērnu parka „Fantāzija” jaunās estrādes skatuves uzstāsies Ventspils 3. un 5. vidusskolas muzikālie audzēkņi, kā arī viesmākslinieki – Andris Daņiļenko, Nikolajs Puzikovs, spāņu un latīņamerikāņu grupa „Los Daugavas Nens” un Rīgas Krievu teātra dziedošais aktieris Jevgēņijs Šurs. Koncertu vadīs atraktīvais Kašers un „Pārsteigumu Karuseļa”  pasaku tēli.

Bērnu parka „Fantāzija” zaļajā zonā būs skatāma Ventspils pirmsskolas mācību iestāžu izstāde „Mazais ziedu paklājs”, darbosies arī Meistaru iela, savukārt jauniešu laukumā – „break” deju priekšnesumi un sacensības vingrojumos uz stieņa. Dažādu paaudžu svētku apmeklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās meistarklasēs, sacensībās un konkursos.
Svētku noslēgumā plkst. 18 Pārventas bibliotēkā koncertu sniegs sitaminstrumentālists, vairāku starptautisku konkursu laureāts, Briseles Karaliskās konservatorijas maģistrants Guntars Freibergs.

Pilna svētku programma atrodama šeit!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *