MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ozolnieku novada svētki „Ar saknēm novadā”

Ozolnieku Sporta centra stadionā 26. jūlijā tradicionāli tiks svinēti Ozolnieku novada svētki „Ar saknēm novadā”! Svētku organizators – Ozolnieku novada kultūras nodaļa ir sarūpējusi krāsainu svētku programmu visas dienas garumā. Lai svētku tēma „Laimes kokteilis” vieno mazus un lielus, ļaujoties vīzijai – kā tapt laimīgākiem?

Pirmais „Laimes kokteiļa” mirklis būs baudāms plkst. 14:30 gājiena noslēgumā „Laimes kokteiļu” recepšu degustācijā atraktīvos iestāžu un uzņēmumu kolektīvu priekšnesumos. Ikvienam svētku dalībniekam būs iespēja padalīties ar savu laimes recepti rakstiskā vai ilustratīvā veidā īpašā izstādē! Svētku atklāšanas ceremonijā sveiksim jaundzimušos Ozolnieku novada bērniņus.

Plkst. 16:00 – spožākie Latvijas jaunie estrādes dziedātāji no studijas „Zvaigžņu sala” kopā ar LU ķīmijas fakultātes studentiem rādīs muzikālus un ķīmiskus eksperimentus šovā bērniem un tīņiem „Ķertais profesors”. Profesora lomā – Valters Frīdenbergs. Plkst.17:00 Agarska triāla kluba moto sportisti kopā ar Greentrials Bike Tour trakākajiem trikiem ekstrēmajā šovā sniegs „laimes adrenalīna kokteiļa devu”. Plkst.18:00 svētku apmeklētājus piepildīs spilgtas emocijas koncertuzvedumā „Smiekli un asaras” kopā ar Rock N’ Roll deju grupu „Ķengurroks” un grupu „Deficīts” un solistu Dināru Stundiņu.

Laimīgu iepirkšanos svētku laikā nodrošinās Lietuvas Jonišķu rajona un vietējo amatnieku un mājražotāju tirdziņš – Lauku partnerības „Lielupe” un Jonišķu rajona partnerības sadarbības projekta ietvaros. Līdz vēlam vakaram ģimenēm ar bērniem būs iespēja piedalīties atraktīvā programmā „Mazā stiprinieka raibie piedzīvojumi”, darbosies „Bosika” rotaļu laukums un pozitīvas „Burkānu” atrakcijas un radošajās darbnīcās „Riti, laimes kamolīti” būs iespēja sevi iepriecināt ar pašdarinātiem laimes simboliņiem.

Plkst. 21:00 – 24:00 labvēlīgos laika apstākļos būs neparasta iespēja tapt laimīgiem gaisa balonā… „Pacelies debesīs”.

Muzikālo vakara daļu plkst. 20:00 ievadīs rokgrupa „Linga”, romantiku izjutīsim plkst. 22:00 laikmetīgās dejas teātra ” Stars` Well” dejas izrādē ” Krāsas”.

Plkst. 23:00 „Laimes kokteilis” uzliesmos dzīvās uguns teātrī un plkst. 23:00 – 24:00 bārmeņu šovā „Pusnakts kokteilis”, turpinājumā debess jums uzmirdzēs grandiozā salūtā. Plkst. 00:30 – 04:00 nakts dejas ar Normundu Rutuli un DJ Robertu Lejasmeijeru.

Baudīsim „Laimes kokteili” Ozolnieku novada svētkos 26. jūlijā!

afisa_sveetku

 

Ieeja brīva. Vairāk info: Ozolnieku novada mājas lapā – www.ozolnieki.lv.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *