MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Notiks konkurss “Kocēnu novada Cālis – 2014”

Sestdien, 22. martā, plkst. 17.00 Kocēnu kultūras namā jau septīto reizi norisināsies mazo vokālistu konkurss “Kocēnu novada Cālis”. Dalībai konkursā kopumā bija pieteikušies aptuveni 50 dalībnieku no Kocēnu pagasta pirmsskolas izglītības iestādes (PII) “Auseklītis” un tās filiāles Rubenē, kā arī Jaunburtnieku pamatskolas pirmsskolas izglītības grupiņas. Pirmās kārtas atlasē ceļazīmi uz konkursa finālu saņēma 19 mazo dziedātāju.

Konkursa finālā piedalīsies bērni vecumā līdz 5 gadiem, izpildot vienu dziesmu pēc brīvas izvēles, kas atbilst dziedātāja vecumam un balss spējām. Katrs konkursa dalībnieks saņems veicināšanas balvu, kā arī žūrijas piešķirto nomināciju, piemēram, “Super Cālis”, “Mīlīgākais Cālis”, “Skanīgākais Cālis”, “Cālīte – dāmīte”, “Stilīgākais Cālis”, “Šarmantākais Cālis”, “Drošākais Cālis”, u.c. Konkursa galvenā nominācija būs “Kocēnu novada Cālis – 2014”.

Arī šajā gadā neiztikt bez svētku kliņģera un viesiem, šoreiz pie bērniem ciemosies un pirms kāpšanas uz skatuves viņus atbalstīs un uzmundrinās Mikipele.

Bērnus konkursam sagatavoja – Inese Bogdanova, Rūta Mazskalne, Kristīne Freimane – Semjonova.

Konkursa dalībnieku sniegumu vērtēs žūrija – Kocēnu novada domes priekšsēdētājs Jānis Olmanis, savulaik pūtēju orķestra “Signāls” bundzinieks un dažādu muzikālu projektu dalībnieks Leonards Zavackis, kā arī Vaidavas kultūras un tūrisma informācijas centra vadītājs Raivis Kiršs, PII “Auseklītis” skolotāja Eva Baumane un mūziķis Renārs Veličko.

Mazo vokālistu konkursu “Kocēnu novada Cālis – 2014” organizē PII “Auseklītis” sadarbībā ar Kocēnu novada domi.

Informāciju sagatavoja:

www.kocenunovads.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *