MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Nedēļas nogalē Ziemassvētku vecīts aicina uz Ziemupi

Palikušas vairs tikai dažas dienas līdz Rūķupē, Ziemupes jūrmalā, tiks uzņemti viesi. Rūķošanās aizsāksies 20. decembra plkst.13:00, kad lielus un mazus draugus gaidīs Rūķi, lai kopā iereģistrētu šī gada Lieliskos darbus, darbotos meistarotavās (vienā no tām būšot iepējams pagatavot sniegavīrus, pat ja nebūšot sniegs), iemācītos ko jaunu Valtera Artura Vītola vadītajā „Pūķspārna ziemas skolā”, iepazītos ar ievērojamām Rūķupes vietām, baudītu īpašo spēka-veselības tēju un, protams, satiktos un rotaļātos ar pašu Ziemassvētku vecīti.

Sestdienas īpašie viesi būs Bunkas bērnu deju kolektīvs „Sienāzīši”, kuri būs sagatavojuši ne tikai priekšnesumu, bet arī dāvanas Lielajam dāvanu maisam!

Plkst. 17:00, dabīgās vakara skaņās un krāsās, notiks līdz šim nebijis pasākums „Sajūtu tekstūra” jeb savādāki Ziemassvētki. Tas ir laiks, ko veltīt, lai ieskatītos un ieklausītos sevī. Tā ir vieta, kur mācīties izbaudīt mirkli un sajust tagadni. Vakaru izgaismos cirka studijas „Beztemata” uguns šovs. Tiem, kuri vēlēsies tā no sirds attīrīties – egļu pirts. Rūķina aicina ņemt līdzi pledus un savus dzīvās uguns lukturus (burkturus, lukturīšus).

Rūķošanās turpināsies 21. decembrī plkst. 13:00, kad īpašo viesu statusā būs dzīvnieku audzētāju biedrības „AKO” pārstāvji un četrkājainie draugi, kuri rādīs paklausības paraugdemonstrējumus.

Par ozolzīlēm un rupjmaizes grauzdiņiem īpaši priecīgs būs mūsu draugs ponijs!

Tāpat Tev vēl ir iespēja sagatavot dāvanu akcijai „Piepildi Lielo dāvanu maisu”, no kura dāvanas tālāk tiks nodotas Kurzemes maznodrošinātajām ģimenēm.

Ieejas maksa ir 2 EUR no cilvēka vai 5 EUR no mašīnas, ja braucat visa ģimene! No katras ieejas maksas 50 centi tiks ziedoti fondam Ziedot.lv ar mērķi „Palīdzība Lindai Silai”.

Vēl līdz 19. decembrim iespējams pieteikt saldumu paciņu zvanot t. 29400470 vai rakstot uz e-pastu rukupesrukis@gmail.com. Savukārt par 1,50 EUR būs iespējams tieši no Rūķupes nosūtīt pastkarti saviem mīļajiem. Darbosies veikaliņš.

Ģērbies silti, atbilstoši laikapstākļiem un tiekamies nedēļas nogalē Rūķupē!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *