MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Nakts ekspedīcija ģimenēm ar bērniem pulcē vairākus tūkstošus apmeklētāju

8. augustā, Dzintaru mežaparkā Jūrmalā no pulksten 22.00 līdz pat pusnaktij notika unikāls pasākums ģimenēm ar bērniem – nakts ekspedīcija “Nestāsti pasaciņas!”. Interese par nakts ekspedīciju bija liela, pasākumā pulcējās vairāki tūkstoši apmeklētāju – ģimenes gan ar pavisam maziem bērniem, gan pusaudži ar vecākiem.

Pasākuma laikā par spilgtiem piedzīvojumiem gādāja gan tēli no senām pasakām, gan mūsdienu supervaroņi. Kopā ar Sprīdīti varēja dancināt milzi Lutausi, ar Mazo Princi un Zinātnieku – ielūkoties zvaigžņotajās debesīs un pasapņot par savu planētu. Karlsons aicināja rotaļās un apmeklētāju cienastam bija sarūpējis veselas astoņas tortes. Burvestību arodskolā apgūtās prasmes demonstrēja Harijs Poters un viņa draugi, turpat miglā varēja uzmeklēt Ezīti, bet skeitparkā – apbrīnot supervaroņu spējas. Savukārt pusaudži ar lielu interesi vēroja ielu vingrotāju paraugdemonstrējumus.

“Gādājot par daudzveidīgām atpūtas iespējām kūrortpilsētā ģimenēm ar bērniem, šādu nakts pasākumu rīkojām pirmo reizi,” pastāstīja Jūrmalas Kultūras centra direktors Agnis Kristvalds. “Tas bija ļoti plaši apmeklēts, gan paši mazākie ekspedīcijas dalībnieki, gan pusaudži, gan vecāki piedalījās ar lielu interesi un atsaucību, un tas nozīmē, ka šādi piedzīvojumu pasākumi ir jāattīsta un jārīko arī turpmāk.”

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *