MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Muzikālajā pēcpusdienā klausītājus izklaidēs ansamblis “Ļubava”

Sestdien, 1. augustā pulksten 16.00 pie Gulbju dīķa uzstāsies ansamblis “Ļubava”, savukārt svētdien, 2. augustā pulksten 12.00 Jūrmalas parka bērnu laukumā izklaides piedāvās Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata”.

1. augustā Liepājas krievu kultūras biedrība “Posoloņ” Gulbju dīķa muzikālajā pēcpusdienā piedāvā klausīties lirisko dziesmu ansambli “Ļubava”, kas koncertprogrammā ar nosaukumu „Par jūru un mīlestību” izdziedās dažādas krievu autoru dziesmas.

Ansamblis “Ļubava” pastāvīgi piedalās pilsētas kultūras pasākumos un pārstāv Liepājas pilsētu dziesmu festivālos dažādās Latvijas pilsētās – Rīgā, Ventspilī, Salaspilī, Rēzeknē un Vangažos. Turklāt 2013. gadā kolektīvs piedalījies arī XXV Vispārējie latviešu Dziesmu un XV Deju svētkos.

Arī turpmāk ik sestdienu pulksten 16.00 uz muzikāliem sniegumiem pie Gulbju dīķa aicinās lietuviešu, baltkrievu, ukraiņu nacionālo biedrību kultūras un folkloras kolektīvi, kā arī liepājnieku muzikālās apvienības.

Savukārt, svētdien, 2. augustā pulksten 12.00 Jūrmalas parka bērnu laukumā Liepājas ceļojošais cirks “Beztemata” izspēlēs pasaku “Sarkangalvīte”, kurā mazajiem liepājniekiem tiks pastāstīts, kas notiek, kad neklausa mammu.

Šajā un citās augusta svētdienās Jūrmalas parka bērnu laukumā ikvienam būs iespēja uz laiku nonākt brāļu Grimmu pasaku pasaulē, piedzīvot dažādus brīnumus, iztēloties dīvainas lietas un piedalīties pašos neticamākos piedzīvojumos. Pasakas caurvīs cirka priekšnesumi ar žonglēšanu, burvju trikiem, ekvilibru, dažādas spēles un atrakcijas. Pasaku tēlos kopā ar Liepājas ceļojošo cirku “Beztemata” dalībniekiem iejutīsies mazie skatītāji, darbosies arī vizuālās darbnīcas. Būs saldas balvas ikvienam dalībniekam.

Gulbju dīķa muzikālās pēcpusdienas un bērnu rītu programmu Liepājas Kultūras pārvalde piedāvā apmeklēt bez maksas.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *