MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Mākslas pietura Ikšķile 2014

„Mākslinieks vienmēr vēro dabas noskaņas, ainavas, cilvēkus, situācijas, momentus. Dažkārt skiču blokā tiek uzvilktas pāris līnijas un ierakstīts teksts ar krāsas toni, kuru pēc kāda laika uzšķirot, uzreiz atgriežas atmiņā tā noskaņa, kas ir savaldzinājusi”- gleznotāja Elga Grīnvalde atklāj mākslinieka jūtu un domu lidojumu, ko ietriept un iemālē savos radošajos darbos.

 Ikšķiles Mākslas dienas 2014 ir iezaigojušās citās gaismās, nokrāsās un noskaņās, kur radošo darbu krāsainību un mīlestību uz mākslu atklāj gan profesionālie mākslinieki, gan amatieri, kuri savu piepildījumu ir atraduši Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas mākslas studijās.

 4.aprīļa pievakarē, ar argentīniešu mūzikas skaņām Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagogu ansambļa izpildījumā, tika ieskandinātas mākslas dienas Ikšķiles Tautas namā ar gleznotājas un Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas pedagoga Elga Grīnvaldes personāldarbu izstādi „Pavasara strapskate”. Elgas darbu krāsainība, profesionālo štrihu abstrakcijas un noskaņas darbos atklāj katram gleznu baudītājam pavasara svaigo elpu – tur ir pavasaris Zviedrijas krastos, šmaugo koku augumi, ietērpušies pavasara rotās, klaviermūzikas noskaņas, atkal un atkal jaunas noskaņas, jauni iespaidi.

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas zālē savu artavu pavasarim sniedza mākslas studiju dalībnieki savos radošajos darbos keramikā, eļļas un akrila gleznās, zīda gleznojumos. Mākslas studijās cilvēki atrod un ierauga sevi un citus citā gaismā, citā vidē, atrod domubiedrus, diskutē par laikmetīgo un funkcionālo mākslu, relaksējas pēc darba dienas, īsteno sev lolotus sapņus. Mākslas studiju dalībnieku pulciņš ar katru mēnesi paliek kuplāks, darbu līmenis priecē gan studiju dalībniekus, gan pedagogus Elgu Grīnvaldi, Agnesi Šimanovsku, Aleksandru Zobenu.

Lai mirdz mūsu radošie darbi un zaigo Ikšķiles novads Daugavas pavasara ūdeņu atspulgā!

Ikšķiles Mūzikas un mākslas skolas radošie darboņi

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *