MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Mainīts Bena Frosta Ventspils koncerta norises datums

Ņemot vērā negaidītus apstākļus mūziķa ģimenē, iepriekš 11. jūlijā paredzētais austrāliešu elektroniskās mūzikas mākslinieka Bena Frosta (Ben Frost) koncerts Ventspilī, teātra nama “Jūras vārti” Jaunajā zālē pārcelts uz 8. augustu.

Visas iepriekšpārdošanā iegādātās biļetes ir derīgas uz koncertu 8. augustā. Ja kādu apstākļu dēļ nav iespējams apmeklēt koncertu 2015. gada 8. augustā, naudu par biļetēm, kas iegādātas “Biļešus serviss” tīklā, var saņemt ar pārskaitījumu, aizpildot pieteikuma veidlapu. Aizpildītu veidlapu jānosūta uz e-pasta adresi – info@bilesuserviss.lv , vai arī jāiesniedz Rīgas Kongresu nama un Dailes teātra biļešu kasēs. Pieteikumus naudas saņemšanai var iesniegt līdz 31.07.2015.

Koncerta organizators SIA „Kurzemes filharmonija” mākslinieka vārdā atvainojas par sagādātajām neērtībām.

Bens Frosts ir elektroniskās mūzikas eksperimentators no Austrālijas, kurš nu par mājām sauc Islandes galvaspilsētu Reikjavīku. Viņa lielākoties instrumentālo mūziku pieņemts uzskatīt par minimālismā balstītu. Žurnāls “Wire” savulaik pat izmantojis salīdzinājumu “Arvo Perts Trenta Reznora aranžējumā”, jūsmīgi recenzējot viņa 2007. gada albumu “Theory Of Machines”, ar kuru Frosts kļuva pazīstams plašākā publikā. Ieraksts iezīmēja arī Frosta profesionālās “draudzības” sākumu ar mūziķi un producentu Valgīru Sigurdsonu (Valgeir Sigurðsson) un viņa Reikjavīkā dibināto izdevniecību “Bedroom Community”, kas izdevusi viņa turpmākos ierakstus. Pagājušogad izdotais solo ieraksts “A U R O R A” un tam sekojošie koncerti ir vienlaikus solis tālāk mūsdienu elektroniskās mūzikas robežu pārbīdē un cieņas apliecinājums pirms gadiem jau uzņemtajam kursam pretim mūzikai kā fiziskai ķermeniskai pieredzei. Tam liecinieki varēs būt koncerta Ventspilī apmeklētāji, kad 8. augustā ar vienīgo koncertu Baltijas valstīs tur atgriezīsies Bens Frosts (2010. gadā viņš kopā ar Niko Mjūliju, Valgīru Sigurdsonu un Semu Emidonu t/ n “Jūras vārti” koncertēja “Vaļu vērošanas” turnejas ietvaros).

Koncerta īpašais viesis – latviešu elektroniskās mūzikas eklektiķis un elektronisko skaņu ainavu darinātājs “Oyaarss”.

Biļetes uz koncertu “Jūras vārtu” Jaunajā zālē nopērkamas gan teātra nama kasē, gan “Biļešu Servisa” tirdzniecības tīklā un internetā – www.bilesuserviss.lv. To cena šobrīd – € 11.00. Tojoties koncertam, biļetes kļūs dārgākas. Pārdošanā ierobežots skaits stāvvietu.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *