MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Liepājas Latviešu biedrības nams sāk izrādīt kinofilmas

Sākot ar 2015. gada aprīli, Liepājas Latviešu biedrības nama Lielajā zālē būs skatāmas Latvijā radītas filmas. Kā pirmā tiks demonstrēta Arvīda Krieva dokumentālā filma „Freimis. Mārtiņš Freimanis” – 3. aprīlī plkst. 18:00.

Tā kā kinorežisors Arvīds Krievs bija Mārtiņa Freimaņa draugs, tad viņa rīcībā ir unikāli videomateriāli, jo Mārtiņš viņam uzticējies vairāk, nekā citiem žurnālistiem un reportieriem, kas par viņu veidojuši ziņu materiālus. Tas deva iespēju režisoram apkopot spilgtākos fragmentus no aizraujošākajiem un emocionālākajiem brīžiem Mārtiņa dzīvē un izveidot dokumentālo filmu „Freimis. Mārtiņš Freimanis”.

Galvenais filmas mērķis bija iemūžināt Mārtiņa Freimaņa piemiņu, kas atspoguļotu ne tikai viņa personību un dzīvi, bet arī Latvijas mūzikas vēsturi, kuras sastāvdaļa, protams, ir arī dziedātājs Mārtiņš Freimanis. Pusotru stundu garā filma skatītājiem ļauj atcerēties, kāds bija mūziķis, un iepazīt viņu no jauna.

Liepājas Latviešu biedrības nams, atbalstot biedrības “Latvijas Kinematogrāfistu savienība” mērķi – veicināt Latvijas kinematogrāfijas attīstību un veidot saites ar sabiedrību, informēšanas, izglītošanas, Latvijas filmu mākslas veidošanas, popularizēšanas un pieejamības nolūkā, – turpmāk regulāri izrādīs filmas, kuras būtu jāredz katram Latvijā dzīvojošajam.

Ikviens ir laipni aicināts apmeklēt filmas „Freimis. Mārtiņš Freimanis” seansu jau 3. aprīlī plkst. 18:00. Biļetes pieejamas iepriekšpārdošanā Liepājas Latviešu biedrības nama kasē, Rožu lauk. 5/6.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *