MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Jūrkalnē notiks festivāls jūras makšķerēšanā no krasta

Sestdien, 8. novembrī, Jūrkalnē, “Ozoliņos”, no plkst. 10 līdz 20 notiks festivāls jūras makšķerēšanā no krasta un ceturtais Latvijas čempionāts jūras makšķerēšanā tautas klasē.

Pasākuma galvenais tiesnesis – Egīls Draudiņš.

Sacensībās piedalīsies komandas ar diviem dalībniekiem. Katrai komandai krasta joslā ierādīs darbības zonu 40 metru platumā. Dalībnieki drīkstēs ūdenī iebrist ne dziļāk, kā to pieļauj īsie zābaki, tātad līdz celim. Augstāko vietu Latvijas čempionātā iegūs komanda ar lielāko loma svaru. Vienāda svara gadījumā priekšrocība būs komandai, kuras lomā ir mazāks zivju skaits. Komandas, kas izcīnīs pirmo, otro un trešo vietu, apbalvos ar piemiņas kausiem, čempionu medaļām un balvām. Tiks pasniegta balva par atraktīvāko makšķerēšanas vietas iekārtojumu, būs arī citas pārsteiguma balvas. Sacensību rezultāti palīdzēs noteikt kandidātus Latvijas izlasei jūras makšķerēšanā.

Festivāla mērķis ir jūras zivju makšķerēšanas popularizēšana plašās makšķernieku masās, pieredzes apmaiņa, arī vides aizsardzības un tās sakopšanas popularizēšana makšķernieku vidū.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *