MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Izraudzīts Bauskas 405.jubilejas logo

Gatavojoties Bauskas pilsētas 405. jubilejas svētkiem, Bauskas novada dome 5.-12.klašu skolēniem organizēja pilsētas logo konkursu. Konkurss norisinājās no šī gada 10.februāra līdz 31.martam. Konkursa nolikums paredzēja iesniegtos darbus izvērtēt četrās vecuma grupās. Kopumā konkursam tika pieteikti  114 darbi no 7 novada izglītības iestādēm – Uzvaras vidusskolas, Bauskas 2.vidusskolas, Bauskas sākumskolas, Bauskas pilsētas pamatskolas, Codes pamatskolas, Bauskas Bērnu un jauniešu centra, Bauskas Mākslas skolas. Vislielākā konkurence bija vērojama 5.-6.klašu grupā, kur vērtēšanas komisijai bija jāizvēlās labākais darbs no 43 iesniegtajiem. Tāpat liela atsaucība bija no 7. un 8.klašu skolēniem – 41 darbs. Daudz mazāku aktivitāti parādīja 9.un 10.klašu skolēni – 11 darbi un 11.un 12.klašu skolēni -4 darbi. Toties 15 ceturtklasnieki, spītējot konkursa nolikumam, kas neparedzēja tik jaunu talantu piedalīšanos šajā konkursā, bija iesnieguši savus darbus. Jaunie autori savos darbos kā galvenos mūsu pilsētas simbolus bija atspoguļojuši–sauli, bērnu siluetus, labības vārpas, taureņus, gliemežus, ziedus, bet visvairāk – upes, Bauskas pili un rātsnamu. Vērtēšanas komisija rūpīgi iepazinās ar iesniegtajiem darbiem, tos izvērtējot gan no pielietojamības, gan no vizuālās pievilcības, gan izpildījuma kvalitātes, gan krāsu dažādības, gan oriģionalitātes, gan tēmas atbilstības, gan no uztveramības un uzmanības piesaistes viedokļa.

To visu apkopojot, Vērtēšanas komisija kā labu, interesantu darbu autorus vēlējās uzteikt:

4.klašu skolēnu grupā – Angelinu Ļisicku no Bauskas Mākslas skolas,

5.,6.klašu grupā -Edgaru Graviņu, Kitiju Untāli, Robertu Rēbuku no Bauskas pilsētas pamatskolas 6. klases,

7.,8.klašu grupā – Ēriku Sudarkinu, Diānu Šulci, Norbertu Memmēnu, Adriānu Frišmani, Inu Andrijenko no Bauskas Mākslas skolas,

9., 10.klašu grupā-  Jāni Kļaviņu no Codes pamatskolas 9.klases.

Savukārt par konkursa uzvarētājiem tika atzīti:

5.,6.klašu grupā – Marta Ābele no Bauskas pilsētas pamatskolas 5.klases,

7.,8.klašu grupā – Ina Jajus no Bauskas Mākslas skolas,

9., 10.klašu grupā- Aiva Rūtenberga no Bauskas pilsētas pamatskolas 9.klases,

11.,12.klašu grupā – Alise Aglinska no Bauskas Mākslas skolas.

Konkursa komisijas augstāko vērtējumu un Bauskas pilsētas 405.gadu jubilejas svētku logo autora titulu ieguva Ina Jajus no Bauskas Mākslas skolas.

Vērtēšanas komisija priecājas par skolēnu parādīto ieinteresētību un zināšanām par savu pilsētu. Uzvarētāji tiks aicināti uz svinīgu pieņemšanu pie novada domes priekšsēdētāja.

Ina_Jajus

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *