MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Ikšķile atzīmēs novada veiksmīgāko uzņēmēju sasniegumus

Sestdien, 8. februārī, Ikšķiles novada pašvaldība īpašā ceremonijā paziņos iepriekšējā gada veiksmīgākos uzņēmējus un viņu sasniegumus. Jau vairākus gadus Gada uzņēmēju balle ir veids, kā Ikšķiles novada pašvaldība pateicas novada uzņēmējiem par viņu ieguldīto darbu reģiona attīstībā, kā arī izsaka atzinību tiem, kuru darbs ir bijis īpaši veiksmīgs.

Gada uzņēmēji tiek atlasīti divās kārtās. Līdz 2013. gada 28. decembrim varēja iesniegt uzņēmumu nominācijas šādās astoņās kategorijās: gada uzņēmējs, gada tirgotājs, gada viesmīlīgākais uzņēmums, gada pakalpojums, gada ražotājs, Ikšķiles novada tēla popularizētājs, gada amatnieks un jaunais komersants. Pēc nomināciju atlases tika 15. janvārī tika paziņoti trīs nominanti katrā nozarē. Gada uzņēmēju ballē tiks paziņots uzvarētājs katrā kategorijā.

Kā norāda Ikšķiles novada domes priekšsēdētājs Indulis Trapiņš: „Ikšķiles novada pašvaldība rīko Gada uzņēmēju balli tāpēc, ka tas ir lielisks veids, kā svinēt novadnieku sasniegumus. Ikšķiles novada pašvaldība vēlas īpaši atbalstīt savus uzņēmējus, jo viņu ieguldītais darbs nodrošina novada attīstību. Astoņas dažādās nomināciju kategorijas parāda to, ka pašvaldība novērtē dažādību reģiona uzņēmējdarbībā, kā arī vēlas parūpēties par to, lai pēc iespējas vairāk uzņēmēju varētu tikt oficiāli novērtēti.”

Ikšķiles novada pašvaldība vēlas rūpēties par saviem uzņēmējiem arī turpmāk, jo uzskata, ka veiksmīga uzņēmējdarbība nozīmē veiksmīgu novada attīstību!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *