MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Iecavas estrādē atzīmēs akciju «Zemes stunda 2014»

Iecava šogad piedalīsies Pasaules Dabas fonda organizētajā akcijā «Zemes stunda 2014». Novada dome un kultūras nams aicina ikvienu novada iedzīvotāju 29.martā piedalīties pasākumā «Zemes stunda Iecavā», kurš norisināsies estrādē no plkst. 20.30 līdz 21.30 kopā ar folkloras kopu «Tarkšķi».

Plkst. 20.00 iecerēts gaismiņu gājiens no kultūras nama līdz estrādei. Iedzīvotāji ir aicināti paņemt līdzi savu īpašo gaismekli – sveci, lukturi vai citu izgaismojošu objektu. Jau no plkst. 20.00 tiks izslēgts apgaismojums Puškina ielas rajonā un estrādē.

Ar jautrām rotaļām, stāstiem par gaismu un dziesmām iedzīvotājus sagaidīs folkloras kopa «Tarkšķi». Pasākuma laikā iekurs arī ugunskuru, tāpēc aicinām paņemt līdzi savu groziņu. Par siltu tēju būs parūpējušies kultūras nama darbinieki.

Zemes stunda ir lielākais klimata tēmai veltītais pasākums, kuru šogad atzīmēs jau astoto reizi. Tās laikā miljoniem cilvēku visā pasaulē vienojas, izslēdzot apgaismojumu uz vienu stundu, lai pieprasītu izlēmīgu rīcību klimata problēmu risināšanai. Vēl vairāk – katru gadu tieši Zemes stundas laikā rodas jauni izaicinājumi un apņēmības, ko īstenot.

NB! Pasākums var ieilgt!

Annija Jakovļeva

domes sabiedrisko attiecību speciāliste

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *