MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Grupas „Big Al &The Jokers” koncerts Liepājā

29. martā plkst. 18.00 Liepājas Latviešu biedrības namā uzstāties grupa „Big Al &The Jokers”. 2014. gadā aprit gads kopš grupas „Big Al &The Jokers”  dibināšanas. Un šo zīmīgo notikumu grupa ir nolēmusi atzīmēt ar koncertu tūri pa Latvijas pilsētām.

Šis kolektīvs Latvijā ir iemantojis atzinību un baudījis pelnītu mīlestību jau samērā ilgu laiku. Vairāk kā 10 gadus kolektīvu vienoja nosaukums „Keksi” , bet 2013. gadā nelielu izmaiņu rezultātā (kolektīvā harmoniski iekļāvās brīnišķīgais mūziķis – kontrabasists Pēteris Liepiņš) mūziķi nolēma izmainīt grupas nosaukumu uz „Big Al &The Jokers” un turpināt savu ceļu jaunā radošā noskaņojumā un daudz labvēlīgākā mikroklimatā.

„Big Al &The Jokers” – tie ir deviņi atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko swing, rhythm’n’blues, rock’n’roll skaņdarbu interpretācijas.

Pie klavierēm – grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais Romāns Vendiņš, bungas spēlē dzīvā leģenda Villijs Strods, ģitāra – Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa vienmēr labvēlīgais Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindas nemainīgas – saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompete – Sandris Skeranskis, trombons – Uldis Ziediņš.

Un, protams, neiztikt bez grupas „sejas” un kvalitātes zīmes – atraktīvā dziedātāja – Aļģirdas Šuminskas jeb Big Al!

Pie „Big Al &The Jokers” vadības grožiem  ir  Latvijā pazīstamais impresārijs Rafails Balkins, savukārt, lai ansambļa vizuālais tēls atbilstu tā muzikālajam līmenim, piesaistīts stilists, fotomākslinieks un web-dizaineris – rezultātu jau varat aplūkot mājas lapā www.jokers.lv !

Skatītājus gaida „dzīvs”, augsti profesionāls un dzīvespriecīgs muzikāls priekšnesums, kuru grupas mūziķi spēj radīt unikālā veidā uz jebkuras skatuves un jebkuras auditorijas priekšā neatkarīgi no tās vecuma, gaumes un noskaņojuma!

Koncerta  īpašais viesis Ieva Kerēvica.

Biļetes var iegādāties „Biļešu paradīzes” kasēs, internetā –   www.bilesuparadize.lv  un koncertu norises vietās.

Koncerttūri atbalsta: radio SWH un SWH+ , portāli:  Apollo, draugiem.lv, 1188,  travelnews, viesnīca Roja.

Rafails Balkins
Koncertu organizators SIA „BRIG”
Projekta vadītājs
Mob.: +371-29533075

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *