MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā viesosies Valdis Melderis ar monoizrādi “Sex Guru”

21.novembrī plkst. 19:00 Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā būs skatāma interaktīvā monoizrāde “SEX GURU”  ar Valdi Melderi.

Starptautiskā teātra kompānija DOMINO piedāvā Latvijā nepieredzētu, unikālu projektu – interaktīvu komēdijšovu “SEX GURU”!

Latvijā slavena personība – šarmantais un talantīgais Valdis Melderis mūsu priekšā stāsies pavisam jaunā ampluā. Ar veselīga humora devu, taču visai pikanti un atklāti viņš runās ar mums par seksu! Cik bieži jānodarbojas ar seksu? Ko patiesībā vēlas sievietes un vīrieši?

Šovs “SEX GURU”  daudziem palīdzēs izdzirdēt atbildes uz jautājumiem, kurus viņi nav uzdrošinājušies uzdot iepriekš, bet kas vienmēr viņus interesējuši, uzkarsējot asinis un kairinot iztēli. Valdis Melderis pārvērtīsies lektorā un seksa ekspertā, tomēr galvenie šova dalībnieki būs izrādes skatītāji!

Izrāde “SEX GURU”  nav ne seksa trenings, ne lekcija. Auditorija netiks nostādīta neveiklā situācijā, un nevienam neuzdos neērtus jautājumus, toties skatītājiem būs lieliska iespēja no sirds izsmieties par to, par ko ikdienā pierasts klusēt. “SEX GURU”  ir atklāts un tajā pat laikā intelektuāls šovs. Tā pamatā ir austriešu autora Volfganga Veinbergera luga, un to ar lieliem panākumiem rāda Lielbritānijā, Austrijā, Šveicē, Polijā, Lietuvā un Latvijā. Šova virsuzdevums ir ne tikai vienkārši uzjautrināt publiku, lai arī tas nav mazsvarīgi, bet gan parādīt, cik liela loma ir komunikācijai partneru starpā. ļaut noprast, ka par seksu var un arī vajag runāt. Atbrīvot auditoriju tik ļoti, lai, aizejot no izrādes, skatītāji aiznestu sev līdzi to jautro un nepiespiesto sazināšanās brīvību visā, kas saistīts ar seksualitāti.

Ieejas maksa: 5,- ; 6,- EUR

Biļetes var iegādāties Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā un Biļēšu Paradīzes kasēs.

SEX

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *