MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā izskanēs koncerts “Krievu romances”

12.septembrī plkst.19:00 Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā koncerts “Krievu romances” – koncertā piedalās izcilas balss īpašnieks, populārais krievu romanču izpildītājs Viktors Kozlitins.

Romances ir viena no krievu kultūras pērlēm, tās ir kā dvēseles atspulgs. V.Kozlitins, izpildot romances ģitāras pavadījumā, ar savu spēcīgo balsi spēj apburt aizvien no jauna. Koncertā mākslinieks izpildīs skaistākās no senajām krievu romancēm, kas apbur ar savu melodisko temperamentu, skumjām un prieku. Ar savu atpazīstamību un kaislīgumu īpaši izceļas romance “Очи черные” no Fjodora Šaļapina repertuāra.

Viktors Kozlitins ir dzimis 1957.gadā Urālā, Čeļabinskas apgabalā. Viņš dzied kopš agras bērnības. Kā saka viņš pats: “Uz skatuves es jūtos ļoti brīvi un dziedāšana vienmēr man sagādājusi milzīgu gandarījumu” . Viktors ar prieku atceras savu pirmo uzstāšanos sešu gadu vecumā, kas notika Korkino pilsētas kultūras namā. 1976.gadā liktenis Viktoru aizveda uz Liepāju dienēt armijā. Tur viņš trīs gadus spēlēja saksofonu armijas orķestrī. Pēc armijas Viktors pabeidza J.Mediņa mūzikas koledžu, V.Zilpaušas vokālo klasi. Pēc koledžas beigšanas viņš septiņus gadus dziedāja Latvijas Nacionālās Operas korī. Pirmie solo koncerti notika 90-tajos gados Vācijā. Tad arī izveidojās krievu romanču un tautas dziesmu programmas.

Ieejas maksa: 4,- EUR

Biļetes var iegādāties Brocēnu novada kultūras un izglītības centrā un Biļešu Paradīzes kasēs.

image description

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *