MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Big Al &The Jokers” savu koncerttūri noslēgs Jelgavas kultūras namā

21.novembrī Jelgavas kultūras namā savu koncerttūri noslēgs grupa “Big Al &The Jokers”.

2015-ais gads ir otrais gads, kad šī grupa uzstājas ar nosaukumu “Big Al &The Jokers”. Patiesībā šis kolektīvs Latvijā ir iemantojis atzinību un baudījis pelnītu mīlestību jau samērā ilgu laiku. Vairāk nekā 10 gadus kolektīvu vienoja nosaukums “Keksi”, bet 2013-ajā gadā nelielu izmaiņu rezultātā (kolektīvā harmoniski iekļāvās brīnišķīgais mūziķis – kontrabasists Pēteris Liepiņš) mūziķi nolēma izmainīt grupas nosaukumu uz “Big Al &The Jokers” un turpināt savu ceļu jaunā radošā noskaņojumā.

“Big Al &The Jokers” ir deviņi atraktīvi mūziķi, viena no retajām Latvijas grupām, kas uzstājas tik lielā sastāvā ar pilnu pūtēju sekciju, padarot iespējamas sarežģītas labāko swing, rhythm’n’blues, rock’n’roll skaņdarbu interpretācijas.

Pie klavierēm – grupas mākslinieciskais vadītājs, virtuozais Romāns Vendiņš, bungas spēlē Raitis Aukšmuksts, ģitāra – Juris Skrajāns, savukārt pie kontrabasa vienmēr labvēlīgais – Pēteris Liepiņš. Pūtēju rindas nemainīgas – saksofonisti Eduards Raubiško, Zintis Žvarts, trompete – Sandris Skeranskis, trombons – Uldis Ziediņš. Un, protams, neiztikt bez grupas “sejas” un kvalitātes zīmes – atraktīvā dziedātāja Aļģirdas Šuminskas jeb Big Al!
Pateicoties viņam, grupas tagadējais repertuārs ir paplašinājies ar vairākām pazīstamām džaiva, blūza, kā arī dažām džeza populārajām kompozīcijām.

Grupas mūziķi, pateicoties savai labajai gaumei un meistarībai, vienmēr ir pratuši atrast pareizo programmas kombināciju katram koncertam un prasmīgi realizējuši to.
Sasniegumi:

Grupa ir uzstājusies kopīgos koncertos ar dažādām pasaules zvaigznēm (Smokie, Nazareth, Macy Grey, Scorpions, Boney M, Andy Bridge, Leonīds Agutins, Ljubova Uspenskaja u.c.), vienmēr ar izciliem panākumiem un brīnišķīgām atsauksmēm ir piedalījusies neskaitāmos mūzikas festivālos (Nida Jazz, Blues Nights in Varniai, Druskininkai Jazz, Klaipeda Jazz, New Wave, Slavyansky Bazar 2014, u.c.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *