MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Atklās bērnu radošo darbu izstādi par veselīgu dzīvesveidu

Pirmdien, 10. augustā, plkst. 16.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zāles foajē tiks atklāta biedrības „Mākslas pasāžas RADI” projekta „Veselīgi radošās nodarbības pusaudžiem” noslēguma izstāde. Projekta galvenais mērķis bija veicināt izpratni par veselīgu dzīvesveidu un veselības veicināšanu kopumā, sniegt zināšanas un veselīga uztura prasmes.

Izstādē būs apskatāmi dažādi jauniešu veidoti darbi – pašu izdomātas un noformētas veselīgu našķu receptes, plakāti par veselīgo dzīvesveidu, lielformāta gleznojumi ar devīzi „Esi vesels, esi brīvs”, kā arī fotogrāfiju fons un lielformāta krāsu darbi, kuri tika veidoti, balstoties uz sevis apzināšanos, sajušanu un visu, kas katram liek justies laimīgam un labi. Projekta ietvaros jaunieši ne tikai gleznoja un zīmēja, bet arī pārrunāja veselīga dzīvesveida pamatprincipus un gatavoja veselīgus našķus.

Biedrība radošās pilnveides studija „Mākslas Pasāžā RADI” no 1. jūnija līdz 6. augustam piedāvāja Liepājas jauniešiem veselīgi radošās nodarbības, kas notika reizi nedēļā. Radošajās nodarbībās tika aicināti visi pusaudži, kuri vēlējās piedalīties tematiski radošajās nodarbības un uzzināt vērtīgu informāciju par veselīgu dzīvesveidu. Tāpat tika pārrunāts, kā neiekrist atkarību lamatās, kā arī kopīgi tika veidoti radoši darbi, ar kuru palīdzību jaunieši uzrunā savus vienaudžus par šīm tēmām.

veseligi radosas nodarbibas_autors-Roberts

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *