MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Akti Naktī” laikā pirmizrādi piedzīvos Latvijas un Francijas mākslinieku kopdarbs

Šā gada 26. septembrī Liepājā laikmetīgās mākslas naktī „Akti naktī” pirmizrādi piedzīvos Latvijas – Francijas mākslinieku intelektuālā meditācija „Da.zA”.

Meditācija „Da.zA” vieno vārdu, attēlu un skaņu un ir veltītas cerībai par citas – vienlīdzībā, kopējā labumā, kultūrā un garīgumā balstītas – pasaules iespējamību, ko veidotu brīva zināšanu apmaiņa, autonomas un solidāras dzīves formas.

Rūdolfa Bekiča režisētajā meditācijā autores lasījumā skanēs Liānas Langas dzeja no cikla „Peršas Lielajam Nekam” (atdzejotājas – Astra Skrābāne un Rose-Marie François); domātājs un mākslinieks Bernārs Sordē (Bernard Sordet) lasīs fragmentus no manuskripta „Jaunā laikmeta paātrinājums… Luksus-pasaules jeb globālā kapitālisma noriets”; dzeju un filozofisko domu ieskaus kinorežisora Arno Ferē (Arnaud Féret) attēli no videofilmas „Parādīšanās –Pazušana”; īpaši šim notikumam radītas muzikālās improvizācijas izpildīs mūziķi – etnomuzikoloģe Zane Šmite, multiinstrumentāliste Ilze Grunte un dīdžejs Kristaps Krievs (DJ Krii). Intelektuālo meditāciju būs iespējams vērot Aktā Nr.2 plkst.21:00.

Vairāk par “Akti Naktī” programmu – www.aktinakti.lv

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *