MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Aicina doties virtuālā pastaigā pa Jelgavu!

No 1.marta ikviens interesents aicināts apskatīt virtuālo tūri, kas sniedz iespēju neklātienē apmeklēt vienu no pašreiz populārākajiem Latvijas tūrisma galamērķiem – Jelgavu. Virtuālā tūre piedāvā interaktīvā veidā iepazīt pilsētu, vērojot 360 grādu panorāmas attēlus ar krāšņākajām un skaistākajām vietām.

Jelgavas virtuālā tūre izmantojama kā ērts un informatīvais rīks tūristiem, kuri vēl nav iepazinušies ar pilsētu klātienē.

Šobrīd virtuālajā tūrē interesenti var skatīt unikālo Mītavas tiltu, Jāņa Čakstes bulvāri, kas jaunus vaibstus ieguva pēc rekonstrukcijas, tēlnieka Kārļa Īles veidoto bronzas skulptūru – strūklaku „Jelgavas students”, Jelgavas Sv.Trīsvienības baznīcas torni, Baltijas Baroka pērli – Jelgavas pili, Kurzemes un Zemgales hercogu kapenes, Latvijas Dzelzceļa vēstures muzeju, Ģ.Eliasa Vēstures un mākslas muzeju, vecpilsētu, atjaunoto Ādolfa Alunāna memoriālo māju un Lielupes palienes pļavas ar savvaļas zirgiem, kā arī pilsētas krāšņos parkus. Katru attēlu papildina neliels iedvesmojošs apraksts un informācija par izvēlēto apskates vietu.

Virtuālajā tūrē interesentiem tiek dota iespēja arī iepazīties ar vietējo uzņēmēju piedāvājumiem, kafejnīcām, viesnīcām un populārākajām aktīvās atpūtas vietām.

Tūre ir pieejama Jelgavas pilsētas pašvaldības mājas lapā www.jelgava.lv/viesiem.

Jelgavas virtuālo tūri veidojis uzņēmums SkatSkat.lv.

Informācija sagatavota
Jelgavas pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību pārvaldē

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *