MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

20. novembrī notiks dokumentālās filmas „Glābēji” pirmizrāde

Latvijas valsts svētku noskaņās 20. novembrī plkst. 18.00 Liepājas Olimpiskā centra Rožu zālē tiks demonstrēta dokumentālās filmas „Glābēji” pirmizrāde, uz kuru aicināts ikviens interesents.

Filma veidota par Liepājas ugunsdzēsēju glābēju darba ikdienu, attēlojot dažādu glābšanas darbu specifiku – ugunsgrēku dzēšanu, ķīmisko produktu noplūdes ierobežošanu ūdenī, palīdzību ceļu satiksmes negadījumos, darbu augstumā, ūdenslīdēju darbu.

„Ļoti pamatota ir mūsu devīze – viens par visiem, visi par vienu. Strādājot notikuma vietās, dzēšot ugunsgrēkus, glābjot cilvēkus, strādājot ķīmisko avāriju seku novēršanas darbos, ceļu satiksmes negadījumos, strādājot zem un virs ūdens un citos apstākļos, ir svarīgi, lai mēs strādātu kā vienota komanda. No mūsu saskaņotas rīcības notikuma vietā ir atkarīgs, cik ātri varēsim tikt galā ar negadījumu un cilvēkiem sniegt palīdzību. Tāds ir arī filmas „Glābēji” stāsts – par ugunsdzēsēju glābēju daudzveidīgo ikdienas darbu augsta stresa situācijās,” par gaidāmo filmas pirmizrādi stāsta VUGD Kurzemes reģiona brigādes Liepājas 1. daļas komandieris Romāns Andrijauskas.

glabeji2_a2

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *