MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Pērkam.lv – piemērotākais variants, ja nepieciešams ātri pārdot mežu

Kamēr mājokļa tirgū aktivitāte turpina pieaugt, meži tiek pārdoti samērā reti. Pērkam.lv projektu vadītājs Andris Bērziņš to saista ar to, ka mežu pārdošana daudziem šķiet pārāk sarežģīta, kā arī to, ka daudzi līdz galam neizprot sava meža vērtību.

“Neapšaubāmi, ka mežu katrs no mums pārdod tikai vienreiz dzīvē, tāpēc ir ļoti svarīgi izvairīties no negodprātīgiem pircējiem un izvēlēties uzticamus mežu pircējus, kas atklāti atbildēs uz visiem jautājumiem. Ņemot vērā to, cik juridiskās nianses šajā gadījumā ir sarežģītas, vairums ar mežu piedāvājumiem vēršas tieši pie Pērkam.lv, jo darījumā ar mums viss ir saprotams, viss ir legāli un nepastāv nekādu risku, par ko meža īpašniekiem vajadzētu uztraukties,” skaidro A. Bērziņš.

Māris no Kuldīgas nesen noslēdza darījumu ar Pērkam.lv un atzīst, ka, lai arī sākotnēji vēlējies piedāvāt savu mežu vairākiem pircējiem, lai varētu salīdzināt cenas, beigās sapratis, ka tas ir pārāk sarežģīts process, lai nešaubīgi spētu izvēlēties īsto meža īpašnieku, līdz ar to pārdevis mežu Pērkam.lv, kas nozīmēja arī mazākus sarežģījumus un problēmas ar dokumentāciju u.tml. “Pērkam.lv priekšrocība ir iespēja pārdot savu nekustamo īpašumu ātri un bez lieliem sarežģījumiem, jo Pērkam.lv izdara visu pārdevēja vietā,” piebilst Māris.

Pērkam.lv piedāvā iegādāties īpašumu, vienojoties par tā godīgu pārdošanas cenu un neliekot ilgi gaidīt uz darījuma noformēšanu, kā arī ļaujot izvairīties no problēmām, kas saistītas ar kādas puses negodprātīgu rīcību – visi darījumi tiem realizēti tikai ar zvērināta notāra palīdzību un reģistrēti Zemesgrāmatā. Tāpat Pērkam.lv arī iegādājas īpašumus ar apgrūtinājumiem un piedāvā nomaksāt jūsu hipotekāro kredītu.

Papildus informācija >>> https://pieteikums.lv/perkam

Publicitātes materiāls

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *