MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Patērētāji arvien vairāk apzinās pašmāju produktu patēriņa nozīmi

Pēdējā laikā ir strauji pieaudzis Latvijas pārtikas produktu pieprasījums un patēriņš. Birojs “Latvijas Produkts” novērojis, ka gan Covid-19 krīzes laikā, gan arī pēc tās patērētāji īpašu atbalstu ir izrādījuši tieši pašmāju ražotājiem un joprojām iegādājas tieši vietējo produkciju, tādējādi ne tikai nodrošināt savu ģimeni ar kvalitatīvu pārtiku, bet arī atbalstot vietējos lauksaimniekus. Līdz ar to pieaugusi arī uzņēmēju interese par “Latvijas Produkts” programmu “Latvijas Zīmoli”, ar kuras palīdzību vietējie ražotāji vēlas nostiprināt patērētāju pārliecību, ka viņi izvēlas kvalitatīvu produkciju.

Birojs “Latvijas Produkts” aktīvi iestājas par vietējo preču un pakalpojumu popularizēšanu, regulāri rīkojot dažādas informatīvās kampaņas, kuru mērķis ir izglītot vietējo pircēju par pašmāju ražotajiem produktiem, novērtējot to kvalitāti un augsto pievienoto vērtību.

“Biroja “Latvijas Produkts” misija ir atbalstīt vietējos uzņēmumus, izceļot to kvalitatīvās un konkurētspējīgās preces vai pakalpojumus, līdz ar to, ikviens uzņēmums, kurš vēlas sevi apliecināt kā nozīmīgu pašmāju vērtību, tiek aicināts mums rakstīt un mēs palīdzēsim popularizēt to preces un pakalpojumus,” norādīja birojā “Latvijas Produkts”.

Vietējiem uzņēmumiem šobrīd ir iespēja pieteikties trīs dažādām nacionālajām kvalitātes zīmēm:

– “Latvijas Produkts” ir kvalitātes zīme, kas norāda uz divām galvenajām preces vai pakalpojuma iezīmēm – izcelsmes vietu (Latviju) un kvalitāti.

– Kvalitātes zīme “Quality Product of Latvia” veidota ar mērķi Latvijas produkciju popularizēt un izcelt ārvalstu tirgū.

– Kvalitātes zīme “Dabīgs Produkts” veidota ar mērķi veicināt dabīgu produktu patēriņu Latvijā, informēt sabiedrību par iespējām un nozīmību izvēlēties savā uzturā lietot dabīgus Latvijas produktus, kas nesatur kaitīgas vielas un tā ražošana nenodara ļaunumu organismam un dabai.

Kvalitātes zīmes izveidotas, lai piešķirtu Latvijā ražotiem produktiem identitāti, tādējādi veicinot produktu un uzņēmumu atpazīstamību, apliecinot to kvalitāti un pastarpināti veicinot vietējās produkcijas pārdošanas apjomus Latvijā un ārvalstīs.

Tāpat uzņēmumi, kuri izmanto kādu no zemāk uzskaitītajām nacionālajām kvalitātes zīmēm, vienlaikus var izmantot arī plašas publicitātes iespējas to atpazīstamības un pārdošanas apjoma pieaugumam.

“Latvijas laukos strādā uzņēmīgi un darbīgi cilvēki, kas saražo pietiekamu daudzumu preču, kas mums vajadzīgas, līdz ar to mums ir plašas iespējas nepirkt importa preces, bet iegādāties Latvijas produkciju – kvalitatīvu un augstvērtīgu,” norāda birojā “Latvijas Produkts”.

Plašāka informācija >>> http://pieteikums.lv/latvijas-zimoli

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *