MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 1 9    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Grupas “Bi-2” koncertu Liepājā iesildīs “Carnival Youth”

13. septembrī Liepājas stadionā “Daugava” ar lielu koncertu uzstāsies leģendārā roka grupa “Bi-2”. Koncertu iesildīs Latvijas indīroka grupa “Carnival Youth”, kura šī gada novembrī ar savu jaunu albumu dosies Latvijas koncertturnejā.

Plānots, ka iesildošā grupas uzstāsies no plkst. 19.30, bet “Bi-2” kāps uz skatuves plkst. 20.30 un koncerts ilgs apmēram 2 stundas. Ieeja koncertā sāksies plkst. 19.00.

“Carnival Youth” ir indīroka grupa no Latvijas, kas ar straujiem panākumiem debitēja 2011. gadā, gūstot atpazīstamību gan dzimtenē, gan ārpus tās. 2014. gadā grupa izdeva pirmo minialbumu “Never Have Enough”, bet jau tā paša gada oktobrī iznāca grupas debijas albums “No Clouds Allowed”, kas apbalvots ar Latvijas mūzikas ierakstu gada balvu “Zelta mikrofons” kategorijā “Labākā debija”.

Grupa “Bi-2” Liepājā uzstāsies ar savu unikālo šovu “Notikumu horizonts”, ar kuru bija apmeklējusi ap 100 dažādām pilsētām Pasaulē. Tas būs grupas pirmais stadiona mēroga koncerts Baltijā un koncertturnejas “Notikumu horizonts” noslēdzošais koncerts.

Biļetes uz grupas “Bi-2” koncertu Liepājā iespējams iegādāties visas Biļešu serviss kasēs, kā arī https://bilesuserviss.lv un https://bi2.lv .

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *