MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Preiļu novads iesaistās Veselības nedēļas aktivitātēs

Preiļu novada iedzīvotāji tiek aicināti aktīvi iesaistīties veselības nedēļas pasākumos un pierādīt pašiem sev, ka varam uzvarēt kūtrumu un, iespējams, visi kopā pārspēt fizisko aktivitāšu jomā kādu no kaimiņvalstīm šajā starptautiskajā pasākumā.

No 29. septembra līdz 5.oktobrim 38 Eiropas valstīs, tajā skaitā Latvijā norisināsies ikgadējā Veselības nedēļa jeb MOVE Week. Latvija šajā kampaņā piedalās jau trešo gadu, un tās dalībnieku skaits ar katru gadu aug, šogad sasniedzot jau 35 000 cilvēku.

Par 100 miljoniem vairāk eiropiešu līdz 2020. gadam – tāda ir šīs Eiropā lielākās tautas sporta kampaņas vīzija. Projekta mērķis ir popularizēt veselīgu dzīvesveidu un iesaistīt pēc iespējas vairāk cilvēku fiziskās aktivitātēs.
Latvijā Veselības nedēļas laikā notiks vairāk kā 1000 dažādi bezmaksas pasākumi un aktivitātes visā Latvijā, kuros aicināti piedalīties visi iedzīvotāji neatkarīgi no vecuma, dzimuma un sportiskās sagatavotības. Pasākumu organizatori piedāvās fiziskās aktivitātes iedzīvotājiem visas nedēļas garumā.

Eiropas Veselības nedēļas aktivitātes Preiļos

1. oktobrī plkst. 17:30 – 19:00 Spēka diena.

Preiļu novada BJSS stadionā būs iespēja katram interesentam izmēģināt savu varēšanu pievelkoties pie stieņa, bet dāmas izpildīs vingrinājumu roku saliekšana – iztaisnošana. Palēcieni ar lecamauklu.

2. oktobrī plkst. 17:30 – 19:00 Noskrien, nosoļo vai nonūjo savu kilometru!

Preiļu novada BJSS stadionā. Pēc iespējām un vēlēšanās un bez laika kontroles, kuplinot Veselības nedēļā sportojošo skaitu, būs iespēja piedalīties kādā no sev tuvākajām aktivitātēm.

3. oktobrī plkst. 18:00 Strītbols

Tiekamies Preiļu 1. pamatskolā. Tie, kuriem patīk ar basketbolu saistītās aktivitātes (bez vecuma un dzimuma ierobežojumiem) būs gaidīti pamatskolā, lai domubiedru lokā izspēlētu miniturnīru strītbolā.

5. oktobrī plkst. 10:00 Veloizbrauciens, ciemojoties kaimiņu novadā. 

Tiekamies pie Preiļu Kultūras nama. Ieplānotas divu garumu distances (apmēram 25 km un līdz 59 km maršruti), kuru atbilstoši savai velobraukšanas prasmei izvēlas pats dalībnieks. Bērni jaunāki par 14 gadiem piedalās ar vecākiem vai pilngadīgu pilnvarotu personu. Katrs padomā par maizītēm ceļam sevis spēcināšanai, savukārt maršruta galā – kopēja zupas baudīšana un braucienā piedzīvotā apspriešana.

20140929_veselibas_nedela

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *