MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Piesakies radošajām dienām “Ezera akordi 2”!

Arī šovasar Burtnieku novada multifunkcionālais jaunatnes iniciatīvu centrs piedāvā jaunajiem mūziķiem pavadīt četras izglītojoši radošas dienas Burtniekos. Radošās dienas „Ezera akordi 2” notiks no 6. līdz 9. augustam un tajās piedalīties aicināti jaunieši vecumā no 13 – 18 gadiem, kuri vismaz gadu ir apguvuši ģitāras, kāda cita instrumenta spēli vai pilnveidojuši savu dziedātprasmi. Pietikties radošajām dienām var līdz 4. augustam!

Nodarbību laikā kopā ar radošiem un atraktīviem pasniedzējiem – Leldi Poruku, Jāni Rolmani un Rihardu Sauli, dalībnieki uzzinās daudz jauna par un ap ģitārspēles mākslu. Būs vērtīgi mūziķu padomi un ieteikumi, kas jāņem vērā pirms uzstāšanās. Tāpat būs iespēja ieklausīties pasniedzēju personīgajā pieredzē – kā noteikt savas dziedātprasmes robežas un izvēlēties sev piemērotāko repertuāru, kā pārvarēt uztraukumu pirms uzstāšanās. Praktiskajās nodarbībās jaunieši varēs pilnveidot sevi skatuves kustībā un sava skatuves tēla izvēlē.

Pirmajā radošo dienu vakarā būs dalībnieku un pasniedzēju iepazīšanās koncerts, kurā katrs atrādīs pēc brīvas izvēles sagatavoto „mājas darbu” – vienu dziesmu, instrumentālu skaņdarbu vai kādu citu savu muzikāli literāru fantāziju. Bet pārējā laikā paralēli nodarbībām dalībnieki gatavos stilizētu muzikālu priekšnesumu „Ezera akordu 2” noslēguma dienas lielajam koncertam.

Dalībniekiem līdz 4. augustam jāiesniedz pieteikuma anketa un vecāku apliecinājuma vēstule (pielikumā). Tie jānosūta uz e-pastu daiga.kina@burtniekunovads.lv. Pēc pieteikuma anketas saņemšanas, dalībniekiem tiks nosūtīta sīkāka informācija.

Ja vēlies dalīties līdzšinējā un gūt jaunu pieredzi, draudzēties, mācīties un atpūsties, piesakies!

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *