MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Piedalies Līkā tilta regatē Ogrē!

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs informē, ka 17. maijā norisināsies tradicionālais tūrisma sezonas atklāšanas pasākums „Līkā tilta regate”, kas šogad tiek organizēts jau ceturto gadu pēc kārtas. Pasākuma mērķis ir popularizēt sportiskās aktivitātes un iesaistīt tajās gan Ogres, gan citu pilsētu uzņēmumus, kā arī pilsētu iedzīvotājus.

Ogres novada Tūrisma informācijas centrs aicina uzņēmumu, iestāžu un organizāciju pārstāvjus, kā arī citas domubiedru grupas- esiet atsaucīgi un pierādiet, ka arī pie Jums strādā sportiski, azartiski un aktīvo atpūtu mīloši darbinieki. Šī ir iespēja ne tikai aktīvi izkustēties un labi pavadīt laiku, bet arī pievērst uzmanību savai profesionālajai darbībai un reklamēt to plašākai sabiedrībai. Un galu galā cīnīties par galveno balvu- jūras ceļojumu Rīga-Stokholma-Rīga četrām personām ar aizraujošu atpūtas un izklaides programmu uz kuģa, ko sarūpējis pasākuma atbalstītājs Tallink!

Līkā tilta regate notiks šī gada 17. maijā Ogres upē, pie Arkveida tilta ceļā uz estrādi, pasākuma sākums pulksten 12.00. Ar visu sacensībām nepieciešamo inventāru nodrošinās pasākuma organizatori. Jums ir jāizveido komanda trīs dalībnieku sastāvā, no kuriem diviem ir jābūt spēcīgu roku īpašniekiem vai vienkārši enerģijas pilniem entuziastiem, jo būs jāuzņemas airētāju pienākumi. Savukārt trešajam komandas biedram jābūt labā omā un ar smaidu jākoriģē airētāju virziens, lai viņu pārstāvētais uzņēmums un tā karogs, kas plīvos virs komandas dalībnieku galvām, pēc iespējas ātrāk veiktu norādīto maršrutu un sasniegtu finišu.

Paralēli regatei, tiks piedāvāta piparkūku apgleznošana mazākajiem pasākuma apmeklētājiem, ko nodrošinās IK „Ķeipenieši”. Sadarbojoties ar biedrību „LUX VIRIDIA” norisināsies labdarības koncerts, lai atbalstītu Ogres dienas centru „Saime”, kuru apmeklē cilvēki ar intelektuālās attīstības traucējumiem un psihiskām saslimšanām. Pasākuma laikā tiks vākti ziedojumi dienas centra „Saime” vajadzībām.

Līkā tilta regati ar dažādiem pārsteigumiem un balvām atbalsta StarSpace observatorija, sporta bāze „Amazones”, Ikšķiles ūdens atpūtas un sporta centrs, „Fazer Latvija”, Normunda Labrenču mājas vīna darītava „Vīna ceļš”, IK „Ķeipenieši”, Ogres novada pašvaldība un Tallink.

Dalībnieki ir aicināti pieteikt dalību sacensībām līdz  15. maija pulksten 24.00. Līkā tilta regates nolikumu un pieteikuma formu var saņemt, sūtot pieprasījumu uz info@latvijascentrs.lv, klātienē Ogres novada Tūrisma informācijas centrā Ogrē Brīvības ielā 12a

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *