MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

Noteikti fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” augusta uzvarētāji

Noslēdzoties Liepājas pludmales fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” ceturtajam mēnesim, par augusta uzvarētājām atzītas trīs fotogrāfijas, kuru autores ir: Emīlija Bogdānova, Ieva Strazdiņa un Vija Požarnova.

Augustā uzņemtās labākās pludmales fotogrāfijas var apskatīt Liepājas pilsētas „Facebook” profilā. Šo fotogrāfiju autores aicinātas uz Liepājas domi, 147. kabinetu, pēc balvas.

Fotogrāfiju konkursa „Noķer vasaru Liepājas pludmalē” visu četru mēnešu labākās pludmales fotogrāfijas, kuru autori ir Emīlija Bogdānova, Ieva Strazdiņa, Vija Požarnova, Artis Dejus, Valērija Kudrjanoka, Evija Barkāne, Alfrēds Ulmanis, Žanete Eglīte, Andrius Aleksandravičius, Ruslans Šuļga, Agija Vehtere un Margita Dinne, turpinās pretendēt uz galveno balvu, ko sarūpējuši konkursa abalstītāji. 2015. gada labākās pludmales fotogrāfijas autors saņems dāvanu karti no pludmales kafejnīcas „Red Sun Buffet” un bezmaksas fotosesiju pie fotogrāfa Edgara Poheviča, kā arī vēl citus pārsteigumus.

Lai noskaidrotu vienu labāko 2015. gada vasaras Liepājas pludmales fotogrāfiju, visu četru mēnešu labākās fotogrāfijas septembra otrajā nedēļā tiks ievietotas Liepājas pilsētas sociālajā tīklā „Facebook”, nododot tās iedzīvotāju balsojumam.

Atgādinām, ka šovasar no 1. maija līdz 31. augustam ikviens tika aicināts piedalīties fotogrāfiju konkursā „Noķer vasaru Liepājas pludmalē”, nofotografējot Liepājas pludmali vai kādu objektu, parādību, aktivitāti, kas redzama Liepājas pludmalē un to publicējot sociālajos tīklos.

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *