MENU
Facebook Twitter Facebook Katalogs
L A T V I J A    2 0 2 2    -    K U L T Ū R A S    D Z Ī V E S    A P S K A T S

“Muzikālais teātris 7” vasaru svinēs ar latvisku un jautru dziesmu spēli MUĻKE SIRDS

Savu divpadsmito vasaras sezonu uzsākot, “Muzikālais teātris 7” iestudē jaunu dziesmu spēli „MUĻKE SIRDS”. Režisora Voldemāra Šoriņa un horeogrāfa Alberta Kivlenieka vadībā izvēlēta spēcīga dziedātāju, aktieru un dejotāju komanda, kura vai ikvienai paaudzei zināmas dziesmas, ietērptas raibu sižetisko līniju līkločos, izdzīvos un izdejos uz astoņām Latvijas pilsētu brīvdabas skatuvēm, pirmizrādi piedzīvojot Saulkrastu estrādē 22. jūlijā.

„Esam atgriezušies pie pamatvērtībām”, smaida “Muzikālā teātra 7” direktors Aigars Dinsbergs. „Tautā zināmas un līdzi dziedamas dziesmas, dejas, viegli uztverams sižets, populāri mūziķi un aktieri, īsti latviska gaisotne – viss, kas nepieciešams jautrai vasaras vakara izklaidei”.

„Un nav jau sirds nemaz tāda muļķe. Tā ir daudzkārt gudrāka par mums. Zina, kad jāatkāpjas, pat ja sāp… Zina, kad jācīnās līdz galam – par otru sirdi, patiesību, cieņu. Sirds vienmēr saka priekšā, kā ir pareizi. Tā saved kopā īstos un izšķir nesaderīgos. Tāpēc galvenajā lomā šoreiz būs tieši viņa – sirds, kas uzklausīs, pažēlos, piedos vai nepiedos, kas ļaus palikt kopā patiesā mīlestībā, bet būs nepielūdzama liekulībai”, par topošo dziesmu spēli stāsta libreta autors un režisors Voldemārs Šoriņš.

Nabagleju pagasts kļuvis bagātāks par divām lietām – vietējā jauniešu vokālā grupa uzvarējusi televīzijas šovā un vēl – pagastam tagad ir sava miljonāre. Vai slava un nauda izmainīs uzveduma varoņus? Vai lielās naudas īpašniece Elma paliks uzticīga savai mīlestībai jeb metīsies lielajos biznesa ūdeņos? Vai viņas māsas dēlu Tāli ķers zvaigžņu slimība, nokļūstot uz popularitātes viļņa? Vai Tāļa meitene Enija vēl joprojām var cerēt uz abu kāzām? Vai veiklais darbonis Riekstiņš spēs atmodināt Enijas jaunības jūtas? Vai Ludmilas kaķu patversme ir perspektīvs projekts? Vai laikraksta īpašniece Ulrika lien svešos palagos? Uz šiem un citiem jautājumiem saņemsiet atbildi, apmeklējot šīs vasaras dziesmu spēli “Muļķe sirds”.

Uz skatuves lustīgā, īsti latviskā un krāsainā dziesmu spēlē ar mīļām, līdzi dziedamām dziesmām un dejām negaidītu pārsteigumu virpulī satiksies dziedātāji Antra Stafecka, Dainis Skutelis, Andris Daņiļenko, Līga Robežniece, aktieri Zigurds Neimanis, Zane Jančevska, Zane Burnicka, akordeonists un komponists Valdis Zilveris, komiķe Jolanda Suvorova, grupa „Tirkizband”, Muzikālā teātra 7 direktors Aigars Dinsbergs un dejotāji ar pašu Albertu Kivlenieku priekšgalā.

„Muļķe sirds” idejas autors un režisors ir ilggadēji „Muzikālajam teātrim 7” uzticīgais Voldemārs Šoriņš, horeogrāfs Alberts Kivlenieks, scenogrāfs Jānis Jansons, kostīmu māksliniece Šeila, mūzikas aranžētājs Juris Kristons.

Lai izteiksmīgāk sekotu līdzi uzveduma varoņu sirds dēkām, kā palīglīdzekļi brīvdabas estrādēs tiks izmantoti vairāki videoekrāni, skatuves instalācijas un pirotehniskie efekti, tādēļ uzveduma sākuma laiks sakritīs ar vakara krēslas iestāšanos. Dziesmu spēles „Muļķe sirds” pirmizrādei Saulkrastu estrādē – 22.jūlijā, sekos izrādes Valmierā (29.jūlijā), Tukumā (30.jūlijā), Jelgavā (5.augustā), Alūksnē (6.augustā), Madonā (13.augustā), Siguldā (19.augustā), bet izrāžu tūres noslēgums, kā ierasts, notiks Kuldīgā (20.augustā).

Biļetes iepriekšpārdošanā nopērkamas „Biļešu paradīze” kasēs, internetā, kā arī viesizrāžu norises vietās.

“Muzikālā teātra 7” iepriekšējo vienpadsmit sezonu vasaras brīvdabas izrādes kopā pulcējušas jau vairāk nekā 350 tūkstošus skatītāju, padarot Muzikālo teātri 7 par nepārspētu līderi brīvdabas iestudējumu žanrā.

Foto: Publicitātes

Atbildēt

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *